• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

direct HD'ye set yükleme yardım.

Demiralayengin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa1x
drekt HD^ye set nasıl yükleniyor? yardımcı olabilirseniz sevinirim. + pad kit perc. (vs) yüklenilebirmi mümkünmü? .şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: direct HD'ye set yükleme yardım.

önce hd nin bağlı olduğu seti kurman lazım. üzerine hd yüklüyorsun kitleri sesleri otomatik görüyor. mesela arıkanın setini önce yükle sonra hdlerini yükle.

Anladım hocam. çok teşekkür ederim.ustam ram konusunda bilgi verebilmeniz mümkünmü yani : Sistemden baktıgımda ram'ın içinde toplasanız 30 adet ses bide best kit vr. Defalarca çeşitli işlemler yaptım ram sildim sample sildim hard disc'i sildim karman çorman ettim ama remde en ufak bir deyişiklik yapamadım. Exp 1 den sona kadar aylardır aynı.acaba ram arızalı olabilirmi? Exp bordu yani ram'ı çıkarıp temizleyip tekrr taktım 5-6defa bu şekilde kontrol ettim..bilgilendirebilirseniz çok seviniriiim çok teşekkür ederim sağolun...

Seti harddisk e attım seti yükledim set hariç direkt hd diye bi ritim dosyası var onu nasıl yukleyebilirim