• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

düzenli pa800 seti taylan ritimleri

qolqesiz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
arkdaslar yeni duzenledigim pa800 setimi sizinle paylasıyorum içinde taylan ritimleri mevcuttur 2telli ler 2/4 ler sıralı butun ritimleri sıraladım sesleri hiç ellemedim indirdigim gibi daha ses kısmına gecemedim deneyen arkdaslar yorum yazarsa sevinirim 16 dk ile calısır kolay gele not ritimlerin hiç birini ben yazmadım yorumlarınızı ona gore yapın

Cevap: düzenli pa800 seti taylan ritimleri

kardeşim bu setin seslerini on numara yapıp en geç yarın sana veririm sende link yenilersin tüm trakya müzik ailesi indirsin kullansın +++2012 ritimleride dahil tabi alors ve taylanın son albümünün ritimleri vahdeler 2/4ler

yap hocam indirelim kullanırz ben bu seti kullanıyorum

kardeşim bu setin seslerini on numara yapıp en geç yarın sana veririm sende link yenilersin tüm trakya müzik ailesi indirsin kullansın +++2012 ritimleride dahil tabi alors ve taylanın son albümünün ritimleri vahdeler 2/4ler

bekliyoruz..

seti yüklüyorum arkadaşlar ama ne yalan söyliyim uğraşamadım pek setle ama söz size 1hafta içinde set 2011 talan ve orj seslerle pad larla doldurcam ayrıca pad larda 1 solo hako 9/8 tropt var dır çok güzel çiftetllilerde romanlarda 2/4 lerde kullana bilceğiniz bi şeklde hazrladım umarım beğenirsinz :D

nerde hocam link goremedim

seti indirdim ama rar için şifresi nedir acaba...

limk nerde abi goremedim hala :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri