• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte gerçek düzenli pa800 set

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
Ersin Bey in paylaştığı seti temel alarak düzenledim.ritimler 1-slow 2-2-4 ler 3-3/4 ler 4 4/4 ler 5 5/8 ler 6- 6/8 ler 7-7/8 ler 8 poplar 9 9/8 ler 10 Halaylar şeklinde banklara yerleştirilmiştir.ritimlerin büyük çoğunluğuna türüne göre sts ler ayarladım.piyasadaki çoğu ritimleri sorunsuzca okuyacak kitleri sıraladım.Karadeniz müziği için düzenlemeler yaptım.Doğu halayları için 6-8 ler ekledim.Her yöreye hitap edecek ritimler mevcuttur.Sesler performanslara türlerine göre sınıflanmıştır.her bankada bir tür vardır ayrıca bir kaç bankada halk müziği ve sanat müziği için orkestra sesler vardır.Userdeki bütün gereksiz sesler ayıklanmıştır.Ancak setin boyutu 111 mb olduğu için extra ramli cihazlara uygundur.Bu set üzerinde güncelleme ve iyileştirmeler arttıkça paylaşacağım.Selamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: işte gerçek düzenli pa800 set

Hocam daha dün pa800'ü yeni almıştınız, sorular soruyordunuz, maşallah iş set paylaşmaya kadar gelmiş. Tebrik ederim.
Syg.

Hocam daha dün pa800'ü yeni almıştınız, sorular soruyordunuz, maşallah iş set paylaşmaya kadar gelmiş. Tebrik ederim.
Syg.
Dikkatinizden kaçmamış tebrikler.Evet pa800 ü yeni aldım.ancak bende mütiş öğrenme ve araştırma merakı var o yüzden sürekli soru sorarak,nette araştırarak cihazı anlamaya çalışıyorum.Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.yıllarca ketron için birşeyler paylaşmaya çalıştım.Şimdide pa 800 için.Bu arada bir sürü düzenli iddasıyla set paylaşılıyor bakıyorum sesler ritimler banklar karman çorman.ben de bu çalışmamı vereyim dedim.Bu arada Setin gerçek emektarı Ersin beye selam ve sevgiler sunuyorum.

ustam set icin emegine saglik fakat baska bir link e atarsan seviniriz,simdiden tesekkürler

hocam teşekkür ederim ellerine sağlık .paylaşım güzel bende pa 800 yeni aldım bir kaç tane set buldum setler harika düzenleyim en kısa zamanda paylaşacağım iyiki varsın trakya müzik.

indirme linki değiştirildi

teşekkürler ellerine emeğine sağlık tellisaz abi,cihazı kendine göre dizayn edebiliyorsan herşey çok güzel olur pa800 de yeni olduğunuz ilk zamanlar biraz zorlandınız ama sanırım cihaza iyice alıştınız :)
tekrardan emeğinize sağlık

teşekkürler ellerine emeğine sağlık tellisaz abi,cihazı kendine göre dizayn edebiliyorsan herşey çok güzel olur pa800 de yeni olduğunuz ilk zamanlar biraz zorlandınız ama sanırım cihaza iyice alıştınız :)
tekrardan emeğinize sağlık
Sağol Zafercim ilk sorularıma en çok sen cevap vermiştin sayenizde cihazı hızla çözüyorum.
bir sorunum daha var belkide çok basit ama:introlu ritmin introsunda diyelim kaval var ben onun bulunduğu acc kanaldaki sesini değiştiriyorum bağlama yapıyorum ama çalarken çok pes kalıyor.önceden yazılmış ritimlerin introlarındaki enstrümanların oktavları ile oynama şansım yok mu acaba?

Sağol Zafercim ilk sorularıma en çok sen cevap vermiştin sayenizde cihazı hızla çözüyorum.
bir sorunum daha var belkide çok basit ama:introlu ritmin introsunda diyelim kaval var ben onun bulunduğu acc kanaldaki sesini değiştiriyorum bağlama yapıyorum ama çalarken çok pes kalıyor.önceden yazılmış ritimlerin introlarındaki enstrümanların oktavları ile oynama şansım yok mu acaba?

Evet.
Style recorda girdikten sonra , menu tusuna basarak acılan sayfada 3 üncü kısma gireceksiniz. Sanırım style edit olması lazım ismi.
Daha sonra alttan transpoze sayfasına gecerek, inceltmek istediginiz accomp kanalını seciniz ve +12 yaptıgınızda execute butonuna ekrandan basarsanız 1 oktav incelecek.

linki bulamadım bir bakarsanız iyi olur hocam saygılar...