• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

benim bir anım var .cennet .şarkısının ilk çıktığı zamanlar düğüne gittik bir arkadaşla beraber cennet i istemişler sen biliyormusun dedi biliyorum dedim o zaman sen söyle dedi tamam dedim . sonra şarkıya bir girdim şimdi .la. dan okuduğum şarkıyı o zaman .mi. yada .fa. ya almıştım yanlış olmasın sen bir gir şarkıya girişte bi şey yok tizden girdik ama nakarata bir geldim sesten bir cayırtı koptu ben kıpkırmızı kesildim terler boşaldı rezil oldum vallaha aman dikkat çalışmamıştım sonradan düzelttik işi sakın şarkıyı çalışmadan sahneye çıkmayın sağlıcakla kalın...

bende adanada köyün birinde cihazları kurdum. yanımda bir bağlamacı arkadaş vardı. hadi beraber gidelim dedik. neyse dağ başı filan. hava bir soğudu eller nakavt oldu 1 saate. tabi oynayan yok. canım sıkıldı. dedim konser verelim bari millete. o günlerde latif dogan çok moda. başladık tempo 80 vahdeyle maralım bahtı karalım çalmaya. 60 ında bir nene nerden çıktı anlayamadım ama bir oynamaya başladı ki akıllara zarar. bizi tuttu bir gülme krizi. tey tey tey tey. nene yanlış şeylere oynarmış galiba. o düğünün kasedini alamadık . vermediler

benim bir anım var .cennet .şarkısının ilk çıktığı zamanlar düğüne gittik bir arkadaşla beraber cennet i istemişler sen biliyormusun dedi biliyorum dedim o zaman sen söyle dedi tamam dedim . sonra şarkıya bir girdim şimdi .la. dan okuduğum şarkıyı o zaman .mi. yada .fa. ya almıştım yanlış olmasın sen bir gir şarkıya girişte bi şey yok tizden girdik ama nakarata bir geldim sesten bir cayırtı koptu ben kıpkırmızı kesildim terler boşaldı rezil oldum vallaha aman dikkat çalışmamıştım sonradan düzelttik işi sakın şarkıyı çalışmadan sahneye çıkmayın sağlıcakla kalın...

Cennet'in ses aralığı geniş.Bizim şarkıcı arkadaşla eğer provası yoksa programda kesinlikle okunmuyor.

konu surekli gundemde olunca bu gun bende bir animi paylasmak istedim. 19 yasindaydim ve adapazarinin sikca dugun caldigimiz bir mahallesine tekrar gittik cihazlari kurarken gencler geldi ve senin gelip burada calacagini dusunmuyorduk dediler. O mahalledeki bir kizla cikiyordum uc aydir. fakat bir hafta oncesi birakmistim. O yuzden oyle dediler zannettim ve guldum. Tabi biz calmaya basladik gelin ve damat alana geldi birde ne goreyim gelin benim gecen hafta ayrildigim kiz. Yani sasirdim kaldim bir haftalik zamana neler sigdirmis. Beni bu dugun icin tutmuslar ve mahallede bizi duymayan yok. Tabi dugunu bitirdim sonuna kadar bozuntuya vermeden ve butun gozler uzerimde. Hicbir seye bozulmadim ama millet ne dusunuyordu acaba ben calarken.

senın yerınde olmayı kımse ıstemezdı ustad. cok zor bır durum .

Varsa devam edelim arkadaşlar.Düğüncülerde çooook malzeme var :)

Roman çalarken roman isteyen, misket çalarken misket isteyen, bilgisayardan çalan Bartın havasına rağmen yine Bartın havası isteyen, hatta bilgisayardan çalan şarkıyı hızlandırmamı isteyen vardı :)

sanırım en kötüsü benim başıma geldi ya hiç unutmuyorum şuan 21 yaşındayım haziranda 22 olucam ve 20 yaşında bir kına gecesi olduğu haberi geldi ben çalıcakmışım anlaştık parada falan ama cihaz olarak klavye yani roland e 16 tr vardı 5 sene kullandım beni bilenler blir iyi öttürürdüm onu her neyse ben seyrantepede oturuyorum ve hep yokuştur tümsektir buralar klavyede arabanın bagafjında eğlence yerine geldik arabadan aldım kalveyi tesaistamı kurdum kalvyeyi çantadan çıakrdım bağlantılar yaptım başlıcam anam üstündeki piçbend içe çökmüş komple klavye tuşları içeri girmiş hiç bi tuş çalışmıyor klavyenin çoğu iç kasası vida yerleri kırıktı ikinciel almıştım 5 sene bndeydi kim bilir kaç senelikti yolda açılmış hep abi bana acil tornacida fala bul dedim millet beni bekliyor koca klavyeyi söktüm 5 dakkada hallettim topladım 4saatlik prgrammımı yaptım :)

beni hatırlayan varmı bundan snra yine geldi ama bunun yanında hiç bişey çalarken yamaha or 700 v2 plus nedense sadece horon ritminde hızlanırken org kendini kapttı milletin o bakışları yokmu ama en kötüsü tabi üstte yazdığım...

seneler 95-ya da 96 birköye düğüne gitmiştik epey geç kaldığımız için neyse traktör römorklarını bilirsiniz onun üzerinde çalıyoruz yerde böyle hafif meğilli 3-4 tane dans parçasından sonra oyun havalarına geçince solist ömer abim şarkının ritmine uyarak zıplamaya başladı tekerleklere de taş koymamışlar araba geri geri giderken ben yav insanlar niye hepsi yukarı doğru gidiyor diye içimden geçirmeden eski bir samanlığın içinde bulduk kendimizi org kolonlar anfi hepsi yerde ve tabi bizde yarım saat sonra tekrar başladık çalmaya benim kafaya kiremit düşmüştü org roland-e 56 tıydı o zamanlar onun üzerine düşmüşüm kiremitleri ben yemeseydim org yiyecekti

seneler 95-ya da 96 birköye düğüne gitmiştik epey geç kaldığımız için neyse traktör römorklarını bilirsiniz onun üzerinde çalıyoruz yerde böyle hafif meğilli 3-4 tane dans parçasından sonra oyun havalarına geçince solist ömer abim şarkının ritmine uyarak zıplamaya başladı tekerleklere de taş koymamışlar araba geri geri giderken ben yav insanlar niye hepsi yukarı doğru gidiyor diye içimden geçirmeden eski bir samanlığın içinde bulduk kendimizi org kolonlar anfi hepsi yerde ve tabi bizde yarım saat sonra tekrar başladık çalmaya benim kafaya kiremit düşmüştü org roland-e 56 tıydı o zamanlar onun üzerine düşmüşüm kiremitleri ben yemeseydim org yiyecekti

Kahkahayla güldüm sabah sabah. Allah iyiliğini versin :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri