• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

dügüne gidiyoruz gittik kurduk herşey güzeldi ... pichbender bir anda kendi başına ses kaydırmaya basladı programın ortasında ben okuyorum mi den pchbender si de ::) ilk molada bantlayıp kurtulmustum :D

dügüne gidiyoruz gittik kurduk herşey güzeldi ... pichbender bir anda kendi başına ses kaydırmaya basladı programın ortasında ben okuyorum mi den pchbender si de ::) ilk molada bantlayıp kurtulmustum :D

Orgun markası neydi?

Geçen hafta roman çalıyoruz düğünde.Dördüncü veya beşinci havayı okuyorum.Kameraman gelip "Abi, roman istiyorlar." deyince fıttırdım.Bak lan ekrana, ne yazıyor, dedim.Ben anlamam deyip gitti.

bide ben anlatayim ...

bizim köydeee bir piyanist vardi o günde bizim amcaoglunun dügünüydü
ve baban israrla bana dedi git oglum amcaninoglunun dügünü cal dedi bende köyde cok calinan müzikten anlamam almanyada calinan müzikleri iyi bilirim ...
eee si gittik ketron xd9 turkish bende allahtan ketron vega ex1 oriental kullanmiligim var ozmnlar 3 sene falan neyse cok yakinki vardi orgun icinden yakin kapatcam orgcu bana kurcalama diyor ayarli o diyor nah ayarli bol bol yakinki var dügünde neysee arkadaslara soruyom ne calayim diye semame mi yoksa cepki halay mi ne ne derken ..... girdim almanya tarzinda cepki ama iki kisi cikti piste geriside bilmiyor millet bakior makaram sari baglara gectik olmadiii en sonunda demiraga diye girdim millet yavas yavas atladiii daha sonra caldim caldim hahaha baya biii battim yerin dibine kapatim millet tam halayda ayaklari atmis devam etceken ben müzigi kestim kayboldu ve rezil oldum haha ve bir arkadas anlatiyor bana kendisi demis ki: kim la álin sunu asaga calamiyor, ben duyunce gülesim geldi tabii sonratan fark etti beni, eh acemilikte var babamin yüzüneee ciktim ama iyi geldi alisamalik sahne cikan biri degilim suan sadece evde arkadaslar arasinda caliyom ketron sx3000 tr yakinda gem genesys oriental alcam ....

15-20 gün önce, Çerkezköy'de bir çay bahçesinde çalıyoruz.Şarkıcı bir ağabey var yanımda.Arada ben de okurum deyip ikinci mikrofonu da kurdum.Arkadaş dinlensin diye bir ara işaret ettim.Tam daha ilk heceyi söyleyecektim "Ay....." dedim ve tesisat gitti.Powera gelen elektrik kesildi bir an.Müziği kestik.O arada tekrardan elektrik geldi cihaza.Ben "Ay doğaz ayazlanır..." diyemeden "Aaa!!!" diye sinek yutmuş manda gibi kaldım ortada. :)

Ramazandan önce son düğün de bir aile dostumuzun kınasını ve düğününü çalıyoruz.Kına güzel bitti, sıra geldi düğüne.

Düğünden önce düğün evine yemeğe gittik solist arkadaşla.Ben düğün yerine döneyim, beş dakika sonra gelin ve damat gelsin, diye söyledim.Düğün yerine döndüm.Gelin arabası geldi, çiftimiz indi.Tam bilgisayardan dans şarkısını açacağım "cııızzzz..." diye bir ses başladı.Bilgisayarın kablosu arızalıydı.Ondandır diye kontrol ettim, değilmiş.Jacklara baktım, o da değil.Efektleri yokladım, o da değil.Bir an soğuk soğuk terledim.Vakit olsa mesele değil ama gelin ve damat arabadan inmiş.O ara 13 yaşındaki kuzenime seslendim.Regülatör onun taraftaydı.Bak şuna bi', dedim.Bunun yeşil ışığı değil, "over" yazan kırmızı aşığı yanıyor hep, dedi.Hemen söktüm regülatörü ve cihazları direk prize bağladım.Cızırtı kesildi.Müziği girişte bilgisayardan vereceğimiz için herhangi bir sıkıntı olmadı.Bir de orgun açılmasını bekleyebilirdik.Allah korudu.

düğünde ses değiştirirken hele dans ritimindeyken oyun havasına dönmesi :D

düğünde ses değiştirirken hele dans ritimindeyken oyun havasına dönmesi :D

Yamaha'da başıma çok gelmişti bu.Dalgınlıktandı belki de.Registration sesleri kullanırken freeze tuşuna dikkat etmek şart.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri