• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

francesco85

https://egitimaskina.com
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.egitimaskina.com
Enst.
KORG pa800
Üstadlarım, sanatınızı icra ederken düğünde, cafede veya evde çok utandığınız, güldüğünüz veya üzüldüğünüz olaylar olmuştur elbet.Sitenin yenilenmesinden önce bu konu yine vardı.Şimdi tekrardan başlıyoruz.Neler geldi başınıza, anlatın bakalım :D

Bir keresinde şarkının ilk mısrasını söyledim, devamı bir anda iptal, bütün gözler de sende, ben hemen yumulurum mixere böyle zamanlarda, ya nooldu bu alete dercesine.. tavsiye ederim, iyi taktiktir:)

bir kere bende unuttum sözleri ama inat ettim birinci bölümü tekrar okuduktan sonra aklıma geldi...tabi anlayanlar anladı zaten...
saygılarımla...

bir keresinde ilkokuldayım amcamla beraber düğünlere gidiyorum alaturaları toplamak için :)
ortalıkta fazlaca çocuk var ve paraları götürüyorlar yine fazlaca para atıldı ortaya ve ben bir anda sahneye atlatım ama gerçekten çünkü ayağım takıldı yere kapaklandım herkes oynarken ben damadım ayaklarının arasında kalakaldım :) damat bana baktı napıyon lenn sen dedi :) çok utanmıştım :) ama ekmek parası naparsınız....
saygılarımla

bir keresinde ilkokuldayım amcamla beraber düğünlere gidiyorum alaturaları toplamak için :)
ortalıkta fazlaca çocuk var ve paraları götürüyorlar yine fazlaca para atıldı ortaya ve ben bir anda sahneye atlatım ama gerçekten çünkü ayağım takıldı yere kapaklandım herkes oynarken ben damadım ayaklarının arasında kalakaldım :) damat bana baktı napıyon lenn sen dedi :) çok utanmıştım :) ama ekmek parası naparsınız....
saygılarımla

Çocukluk dönemi olduğu için fazla sorun olmasa gerek :D

saygılarımla

Damadın gözler bozuktu herhalde nabıldıgı apacık ortada degil mi :D

bende ilk gitmiştim düğüne acemilik soliste 2 ses dikten çalınca bende arkadan çıkmaya çalıştım anlıcağınız dizi boyuydu : ) utandım bide böyle ters ses gelince gülme tuttuğundan zor yırttık büyük ders oldu bana : ) Allah kimseye bu tarz şeyler yaşatmasın inşAllah..

abi geçen yaz antalyada işe gitmiştik antalya kaymakımınmı yoksa valinin kızının düğünüydü öyle hatırlıyom yani kısaca sosyete düğünüydü abi her parçayı çalıom oynayan yok bnde falan sorunmu var sanıom ama ondan öncede 250-300 düğün atmışım nerdeyse o düğünde çok sinirlendim o yüzden millete bnmi kÖTÜYÜM DİYE SORMAYA BAŞLADIM AMA MEĞERSE ONLARIN ADETİ VARMIŞ BAŞ BÜYÜKLERİ GELMEDEN OYUNA KALMAK YOKMUŞ ORDAKİ ADAMLARDAN BİRİ BUNU BANA ANLATI ORDA RESMEN YERİN DİBİNE GEÇMİŞTİM YAW KENDİ KENDİMİ GELİN GÜVEY OLUYOMUŞUM İŞİN ASLINDA :)

Saolnda proğramdayim,taki merasimi oluyor ve bende kola içiyorum neyse dansa aliyorum ve tam parçanin ortasinda ağzimdan gaz çikio.bidaha da proğramda kola içmedim,çünkü herkez bana bakmişti ne rezil olmuştum ya

Ah be çok güldüğüm bi anı: uşakta bi köyde düğüne gidicez tabi yer sorduk bi amcaya. amca dedi bize bi cigara yakın bitinceye kadar ordasınız neyse sigarayı yaktık biz sigara bitti biz hala köyü göremedik tabi epeyce uzakmış aslında. sonra köye geldiğimizde yaşlı bi teyzeye (gelinevi) nerde teyze diye sorduk ben bilmem kocam bilir oğlum dedi :)) meğerse gelinevini genel .. sanmış kadıncağız :)) bizde hata tabi kız evi nerde diye sorsana diğmi ? :))

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri