• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

gazinoların birisinde çalışıyorken,sorunlu olduğum bir dönemde,zil zurna sarhoş gittim mekana..daha programa başlamadan ben iptal :) orgun başına oturdum ama ne mümkün..orgu bir yakalayabilsem çalıcam ama .. her neyse o döndükçe ben daha fazla iptal..neticede 1 saat sonra patrondan rica minnet(hastayım bu gece çalamam yalanıyla takviyeli) bir izin koparıp geceyi rezil olmadan kurtardım..
ha birde şarkıların dik kısımlarına çıkarken yuttuğum sinekler varki onlar tam bir içler acısıydı..
herkese saygılar...

gazinoların birisinde çalışıyorken,sorunlu olduğum bir dönemde,zil zurna sarhoş gittim mekana..daha programa başlamadan ben iptal :) orgun başına oturdum ama ne mümkün..orgu bir yakalayabilsem çalıcam ama .. her neyse o döndükçe ben daha fazla iptal..neticede 1 saat sonra patrondan rica minnet(hastayım bu gece çalamam yalanıyla takviyeli) bir izin koparıp geceyi rezil olmadan kurtardım..
ha birde şarkıların dik kısımlarına çıkarken yuttuğum sinekler varki onlar tam bir içler acısıydı..
herkese saygılar...

kardeş yıktın beni.:D:D:D:D::D:D:D sarhoş org çalmakkkkk::::yemin ederim gözümden yaş geldi....

herkese saygılar...

Patrona fark etti mi sarhoş olduğunu yoksa yedi mi bunu? :)

Patronum çok babacan bir adamdı,farkedip farketmediğini bilmiyorum ama sorunlarımı az çok biliyordu.Ertesi gün beni kenara çekip hiçbirşey için kendini yıpratmaya deymez tarzında uzun bir konuşma yapmıştı benimle..

bir keresinde şarkının sözünü unuttum baktım millet anladı hemen mikrofona tıklamaya başladım sanki bozulmuş gibi mikrofona ufaktan ufaktan vurmaya başladım o arada yanımdaki arkadasa yaa neydi bu sarkının sözleri diye sordum ...olan benim mikrofona oldu boşu boşuna günahını aldım

bir keresinde şarkının sözünü unuttum baktım millet anladı hemen mikrofona tıklamaya başladım sanki bozulmuş gibi mikrofona ufaktan ufaktan vurmaya başladım o arada yanımdaki arkadasa yaa neydi bu sarkının sözleri diye sordum ...olan benim mikrofona oldu boşu boşuna günahını aldım

Zavallı mikrofon...Bir gün gerçekten bozulacak :)

bir keresinde dugun baslamadan mikrofonu acık unutmusum bir kolon calışmadı bende sinir olmuştum bu.......... kolonu ndn calışmadı farkına varmamıştım herkz duydu utanmıştım sonra bi bakmısım kolon kablosunu direk orrg taktıgımız yere takmışım yani İN e orada gulmektn yıkıldım:))

bir keresinde dugun baslamadan mikrofonu acık unutmusum bir kolon calışmadı bende sinir olmuştum bu.......... kolonu ndn calışmadı farkına varmamıştım herkz duydu utanmıştım sonra bi bakmısım kolon kablosunu direk orrg taktıgımız yere takmışım yani İN e orada gulmektn yıkıldım:))

Dalgınlık diyelim.İyi ki cihazlara zarar verecek bir şey olmamış.

arkadaşlar bunu düşündükçe çok utanıyorum.17 yaşındayken bizim köyden bir arkadaş kız kaçırdı kına gecesinide damat evine yapacaklar onların niyeti kendi aralarında evde müzk setinden bir kaç şarkı dinleyip kınayı yakmakmış neyse sonra arkadaş dedi sen çalarmısın 2-3 saat eğleniriz dedi. arkadaşımız tabi kıramadık çalarım dedim ya ne olacak. hava çok soğuk garajın içinde çalacam, başladık çalmaya süper bütün köy halkı geldi ortam kalabalık. arkadaşlar halay istediler daha doğrusu kasap, edirnedede kasabın 3 çeşidi vardır 1(tek)-2 (çift)-3, çalıyoruz güzel herşey, neyse bir arkadaş tek istiyor bir arkadaş çift, tek çift tek çift derken bunlar başladılar aralarında bağırışmaya başka bir arkadaş durumu farketti tartışma büyümesin diye tamam kes bitir oyunu dedi. benimde kafa güzel bastım stop'a kaptım mikrofonu, arkadaşlarada çok sinirlendim tabi tartışıyorlar diye, dedim tek mi çalayım çift mi karar verim a.... koya.., sonra herkes bi durdu bütün düğün bastı kahkahayı herkes beni ayıpladı tabi. Allah'tan bizim köy başka yerde olsak yerdik sopayı:) nasıl utandım anlatamam insan içine çıkamadım 1-2 hafta....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri