• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En fazla 1700 , 1800 TL civarında org önerisi

Cevap: En fazla 1700 , 1800 TL civarında org önerisi

Fiyat performans açısından fiyatları oldukça düştüğü için kesinlikle sx3000 öneririm.

Başta sıfır org almanı önermem. Öncelikle ikinci el, alım satımda fazla değer kaybetmeyen modeller denemeni öneririm. Orgların kullanımı, sound u, kısayollarının yerleri bile farklı kişilerde farklı yorumlara neden oluyor. Her kişi kendine özelliklerine göre cihazı yakın görüyor. Hatta cihazı kullanmamış olanların bile yorum yaptığını görüyoruz. Bu nedenle farklı model birkaç org denedikten sonra aklınıza yatan cihazı almanız daha doğru olur diye düşünüyorum. Bana GW-8 önerdiler, gittim sıfır aldım, kullanımında zorlandım, bir de pa60 aldım. gw8 kenarda yatıyor. satmaya kalkında 1000 TL etmiyor. Bu yüzden sıfır almada aceleci olmamanız tavsiyemdir. Bol şanslar...

Valla kardeşim bende org bakıyorum.Taksitle olursa 2300 e kadar ama peşin olursa 2. el 1700 e kadar bir org düşünüyorum.
Bugün senin açtığın bu konu ile roland bk-5 i tanıdım ve çok hoşuma gitti.Kafamda PA500tr ve 2. el or 700v2 vardı şimdi birde Roland bk-5 eklendi.Aslında Pa500tr mi yoksa Roland Bk-5 mi diye konu açmak lazım ama daha erken bk-5 için.2 orgun sıfırıda 1000 euro.Fiyatlar nasıl kapışacak acaba birinden birisi düşecek ama hangisi.Bekleyip görücez.Hayırlısı..:)))

Düşünmeden pa500 alın türk ve özellikle batı ritimleri çok iyi tavsiye ederim ritim ve ses editlemesi çok basit kullanımı pratik ve kolay

piyano seslerine benim kadar hastaysanız roland derim ben.i-30,pa60,pa80 kullandım.piyano seslerinden hiç tad almadım.roland gw8 ve çoğunlukla g-600 kullanmış biri olarak piyano seslerindeki tadı roland da buldum.özellikle g-600 setimdeki piyano sesi hala beynimin içinde.gw8 100 ritim ile sınırlıydı.kullanımında zorluk yaşamıştım.pitçb.ri sertti.eğer roland düşünürseniz yeni modeli iice inceleyin derim ben.sıfır hangi aleti alırsanız satarken zarar edersiniz.seneye fiatı bayağı düşer ikinci el olarak...

elinizdeki paraya pa500 alabilirsiniz.kullananlar memnun olduklarını söylüyorlardı.

Merhabalar. 1000 TL'ye Yamaha a1000 buldum. İçerisinde Türk ve Batı seslerini barındırıyor. Hafif de Bir şey. Bu org hakkında görüşleriniz nedir?
Çip var mı yok mu bilmiyorum. eğer yoksa taktırabilir miyiz? ne kadara patlar?

Piyano... fiyat..Türk müziği mi- batı mı..düğün işi?..ağırlık..tuş kalitesi..ikinciel-sıfır..:) Kararsızlık zor bir durum, ama biyerden başlamak lazım.. Kolay gelsin:)
A1000 e şimdilerde çip takılmıyor, eski alet, tuşesi pek kaliteli değildir, batı sesleri bence roland gibi değil (ben 4 yıl önce sattım, sonra roland e 60 ve prelude kullandım..). Türk sesleri.. zevke kalmış.. İkinci el gw 8 de benzeri fiyata bulursunuz.

ben düz a1000 sattım 1 hafta önce 1000tl ye.Çip takılmıyor.Türk sesleri yok alette..Tuşesi biraz kötü.Bazen sık kullandığın oktavlardan bazı tuşlar basmayabiliyor.Kullanımı basit nevalede çok ama satarken zor satarsın alet eskidi çünkü.Bunun dışında drum kitler arap,davul falan yok yani.Onun dışında öğrenmek için daha ilk orgunsa olabilir ancak 1800 tl org alabilecek param olsaydı kesinlikle or700 yada 500tr alırdım ki şu aralar daha para biriktiriyorum..

Merhabalar. Fikirleriyle bana karar vermemde bana yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.
Roland gw8 almaya karar verdim. BK-5'in daha güzel bir cihaz olduğunun farkına vardım ama fiyatından dolayı uzak durmak zorundayım. Yine aradığım özelliklere en yatkın cihaz gw8 gibi geliyor bana. Tekrardan herkese teşekkürler.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri