• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ferdesu sahneden canlı ses kayıt.

Cevap: sahneden canlı ses kayıt.

kesfedilememis bir yeteneksiniz,cok guzel olmus,basarilariniz daim olmasi dilegiyle.paylasim icin tesekkurler.

güzel yorum ve dikleriniz için ben teşekkür ederim sevgili barismuzik.:)

siyahi,sağlam,kişilikli,özel bir ses tonu....öğretmenvari,hükmedici bir söylem tarzı....günümüzde birbirine benzer,alışıldık soytarı bayan şarkıcı tonlarından epey uzakta...ben sevindim ,mutlu oldum...
selamlar....

siyahi,sağlam,kişilikli,özel bir ses tonu....öğretmenvari,hükmedici bir söylem tarzı....günümüzde birbirine benzer,alışıldık soytarı bayan şarkıcı tonlarından epey uzakta...ben sevindim ,mutlu oldum...
selamlar....

sesimden anında kişilik testi yaptınız sevgili suleymanerol.yorumunuza bende sevindim mutlu oldum.çok teşekkür ederim.:)

Benim çok hoşuma gitti.Tebrik ederim devamı gelsin ferdesu hanım..

Hani müzikte bir "sus duragi " vardir, gelen gecende yok ve ben hala oralardayim....
Neyi bekliyorsam artik ..... Agzim , dilim tutuldu... valla brava...

valla bu vasile ile duyguların nasıl anlamlı anlatıldığına şahit oluyorum.arkadaşlarımızın bir çoğu hem müzisyen hem şair.çok teşekkür ederim sevgili Rufat.

hocam ne yaptınız siz yaaa mükemmel olmuş,:D:D bende diyorum sitenin görünüm tema'sı neden kırmızı,siteyi yakmışsınız site yanıyor hocam :D
süper ellerinize sağlık,orjinaline çok yakın valla,demolarınızın devamını dilerim,

Sitede ismini sikca gordugum ferdesu neymis meger. Onunde saygiyla egilinir. Bundan sonra paylasimlariniz siki takibimde..

Moderatör tarafında düzenlendi: