• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ferdesu sahneden canlı ses kayıt.

Cevap: sahneden canlı ses kayıt.

Ayten Alpman mı geldi buraya yahu?
Olay budur Ferdesu! Umarım birgün programını dinleme şansımız olur...

Ch.

bravo.. bravo.. bravo...ferdesu hanım harikasınız valla.Bu güzel sesi bizden sakladınız ya aşk olsun...

tebrik ederim güzel bir yorum ve güzel bir insandan dinledik bu şarkıyı ağzınıza sağlık.

Ayten Alpman mı geldi buraya yahu?
Olay budur Ferdesu! Umarım birgün programını dinleme şansımız olur...

Ch.

iltifatın için çok teşekkür ederim sevgili ChordSolo.ne zaman müsait olursan istanbula geldiğinde çalışıyorsam misafirim olarak beklerim.

sevgili huntera ve sevgili firtinayassin güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.bana moral veriyorsunuz.sağolun.

teşekkür hakkım bitti.daha sonra telafi edeceğim.:D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demolarıma her zaman yorum yapıp yol gosteriyorsunuz bana, teşekkürlerim yetersiz kalıyor..

Sizin demonuz ise muhteşem.. Keşke net şekilde duyabilseydik sahne performansınızı..

Demolarınızdan sıkılmayacağımıza emin olabilirsiniz.. Mümkün olduğunca bizimle paylaşımlarda bulunmanızı isterdim..

Demolarınızdan harika bir CD oluşturabilirdim :) yolda giderken dinlemek için..

çok teşekkür ederim güzel yorumun için sevgili ugurtheorca.belki zaman içerisinde daha net çekimler yapabilirim.sizlerin yorumları bana güç veriyor.yolda giderken beni dinlemek istemende benim için övünç kaynağı.çok sağol.

Ferdesu hocam, bu işi iyi biliyorsunuz .....

kesfedilememis bir yeteneksiniz,cok guzel olmus,basarilariniz daim olmasi dilegiyle.paylasim icin tesekkurler.