• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fırından taptaze 2012 set arkadaşlar

Cevap: Fırından taptaze 2012 set arkadaşlar

tşk dostum emeğine sağlık

arkadaslars et harbiden cok saglam,gecenlerde ben denedim,ama kit ler cok seyrek ve az,baska setlerden sevdigim rititimler icin edit yapilmiyor setin boyutu zaten belli 64,5 PCM eger biraz daha düsürülüp bi kac kit daha eklenirse BOMBA USB set olur.. buradan tekrar barisatay a cok tesekkür ediyorum.

selam arkadaşım öncelikle musıcal researches demek şöle düşün senin aletinde fabrika çıkışı ritim v sesleri var değilmi ? Bu dosya olmadan onlar çalışmaz kısacası alt yapıların basların acumpanyaların davulların çalışmaz

yani kit yerine geciyor wk8 deki gibi arab kit olmadan olmaz

sağol paylaşım için

set güzel ama dogru duzgun 2/4 ve zurna yok be kardesim ama cok güzel vahde ve baglama kemanlar varr ellerine saglık bunların içine güzel bi zurna ile 2/4 katarsan menmun olurum ...

arkadaşlar 4 - SETIMIN DOSYASI : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! link ölmüş bu linki tekrar yükleyebilirmisiniz ?

Şimdiden teşekkürler...

slm arkadaşlar seti indirmek istiyorum fakat link ölü sanırım yardımcı olursanız sevinirim tşklr

sagollasınnn

link sorunlu link düzeltilebilir mi?