• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G600 ses ve ritim yükleme?

hozanbukli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Baglama, Korg Pa1x Pro
Merhaba arkadaslar ses ve ritim yükleme hakkında birkaç sorum olacak. Bir kere de disketten 8den fazla ritim yükleyebiliyor muyuz? Ve ne kadarını kaydedebiliyoruz? Sesler için de aynısı soruyu soruyorum. Akor abi bir sürü ses paylaşmış sitede. İndirdiğimde dosyanın icinde bir sürü Ups bağlantılı sesler var. Aralarında bir kaç tane de uss bağlantılı sesler bunlardan hangilerini yüklüyoruz. Örnegin 7 tane Ups 1 tane USs mı yüklüyoruz. Kusura bakmayın uzun yazdım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Cevap: G600 ses ve ritim yükleme?

g-600 e en fazla 8 ritim yüklenir.siteye gönderdiğim seçme ses dosyalarından diskete 1 adedini(örneğin ilkerUPS) atıp(2 veya daha fazla ses dosyası alete yüklenemez.her ses dosyasında birsürü performans sesler vardır.)orga yükle.beğenmezsen başka ses dosyasını yükle.olay bu.saygılar...

Cevap: G600 ses ve ritim yükleme?

g-600 e en fazla 8 ritim yüklenir.siteye gönderdiğim seçme ses dosyalarından diskete 1 adedini(örneğin ilkerUPS) atıp(2 veya daha fazla ses dosyası alete yüklenemez.her ses dosyasında birsürü performans sesler vardır.)orga yükle.beğenmezsen başka ses dosyasını yükle.olay bu.saygılar...

Cok tesekkür ederim abi yardimin icin..

Arkadaşlar merhaba acil Bi konuda yardım istiyorum sizden, bende g600 var ona burdan bulduğum setleri yukliyecem ama diskete atarken onu. .zip olarak mı atmalıyım yoksa zipten cikarmalimiyim onlari..... Yani sıkıştırılmış oluyorlar burdan indirice onları sıkıştırılmış klasörde çıkarıp mi diskete atmam gerekiyor acil yardım lütfen

Arkadaşlar merhaba acil Bi konuda yardım istiyorum sizden, bende g600 var ona burdan bulduğum setleri yukliyecem ama diskete atarken onu. .zip olarak mı atmalıyım yoksa zipten cikarmalimiyim onlari..... Yani sıkıştırılmış oluyorlar burdan indirice onları sıkıştırılmış klasörde çıkarıp mi diskete atmam gerekiyor acil yardım lütfen
zip olmaz çıkarıp koyacaksın..