• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G600 ses ve ritimleri nasil degistiririz calabiliriz?

hozanbukli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Baglama, Korg Pa1x Pro
Arkadaslar kusura bakmayin yine rahatsiz ediyorum...
600'un uzerinde ses var ama nasil hepsini tek tek calabilirim yani degistirebilirim...Cok karisik geliyor bana...Aynisi ritimler icin de gecerli..
Cok basit olabilir ama yeni oldugum icin bir turlu kavrayamadim.
Yardimlarinizi bekliyorum:)

Cevap: G600 ses ve ritimleri nasil degistiririz calabiliriz?

ritimleri orgun sol tarafında A B ve user diye bir tus var usere gel orda hangi ritimin hangi tusta olacagını göreceksin tusa bas ve start bas ritimi dinle ses içinde orgun sag kısmında da sesler var performans ve tone yazar performansa gel A ve B ses bankasını göreceksin istediğini secip çalabilirsin insallah yardımcı olabilmişimdir...

bu arada orgun sag alt kısımlarında stlye ve kbs yazan birtuş var. çalarken ses değistirdiğinde ritimn degişmemesi için stlye yazan tusa basıp ritmi kilitlemelisin..

ritimleri orgun sol tarafında A B ve user diye bir tus var usere gel orda hangi ritimin hangi tusta olacagını göreceksin tusa bas ve start bas ritimi dinle ses içinde orgun sag kısmında da sesler var performans ve tone yazar performansa gel A ve B ses bankasını göreceksin istediğini secip çalabilirsin insallah yardımcı olabilmişimdir...

Yardim icin cok sagol..Eve gider gitmez deneyecegim..

Sagol varol:)