• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

set çok güzel ama ben dem sesini ayarlayamadım bu sette nasıl güzel dem sesi ayarlayabilirim

slm raporsun ve diğer site sakınlerı dun gece setı yukledım sabah ta kurcaladım epeybı bana göre rıtımler hos evet düzenlenmesı gerekıyor onları sonrakı ısler tabı
öncelıkle sesler zurna lar iş görür meyan sesler de öyle leslı elektro bağlama ya cok ihtiyac var mesela emo dakı leslı elektro bağmalama olabılır raporsun benı msn den eklermısın sana klavye hakkında bırkaç sorum olucak ses nasıl silerız ve yenı sesı nasıl kaydederız bu konuda yardımcı olursanız bende bırseyler yapmaya baslarım bu hafta cok bos vaktım oolucak elımden geldiği kadar düzenleme yapabılırım bu arada ben gecen haftaya kadar yamaha kullanıyordum ve 3 senedır süreklı yamaha kullandım oyuzden korg a pek alıskın değilim sistem bılgısıne ıhtıyacım olucak öncelıkle kaç mb bos yarım olduğu fılan öğren mem lazım buna nasıl bakıcam bılmıyorum tskler
piyanistkaya@hotmail.com

tşk. emeğine sağlık

çaça ekledim

tsk ler raporsuz bu arada bu gece bır ekstra attım set fena ötesı cıyazda falan cok net bırkaç eksık dağa söylıyım aklıma gelmsken güzel 7/8 horon rıtımı ve bır tulum bu aksam epeyı aradım :) arkadas cok rıtım ve ses var bi bulduğumu bıradağa bulmakta güçlük cektım :d ama set gercekten güzel yapımda ve hersekılde desteği olan herekze sonsuz tskler bu aksam büton kart istendı ve bırkaç da iş dağa aldık belkıde bu setin sayesınde emınım benım gıbı bırcok kısıde ekmek yıyordur arkadaslar herkeze tskelr

paylaşım için teşkkürler arkdaş

teşekkurler....

Ellerine saglik tum kullananlar adina tesekur ediyorum...

Tessekur ederim emegine saglik

seti nasıl indirecem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...