• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

sayın müzisyen arkadaşlarım abilerim ben kendim bu seti kullanıyorum bence piyasadaki en güzel set budur. ben bu sete pa80 setinden birkaç ritim ekledim bunlar taylan (kurtlarvadisi) (yabancı 9-8) ve piyanistpa800roman setten (Has 9-8) ve setin kendi üstündeki sesleri kullanarak daha güzel tonlarda sesler çıkardım ortaya, başka setlerden topladığım güzel sesler ekledim bunlar (elktrobağlama,klarnet, gündemyaylı,tenorsaks,hepsinden farklı tonlarda 3-5 adet var ve birçok taylan tarzı sesler ekledim sesleri elimden geldikçe toparladım ve zaman buldukça dahada toparlıycam. eklediğim seslerin çoğunun üstüne kendi adımı yazdım örnek, ertaç klarnet,ertaç elektro gibi ama seti sahiplenmek gibi olmasın ben sadece yaptığım sesler belli olsun diye yazdım bu şekilde. ben bu sette emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum usb aratmıycak bir set çıkarmışlar ortaya Allah hepinizden razı olsun. ben bu seti paylaşmak istiyorum ama siteye nasıl ekliycem bilmiyorum baya uğraştım yapamadım. neyse yardım larınızı bekliyorum başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın herkeze bol kazançlar..

demo ses veya ritmlerini nerden dinleyebiliriz. teşekkürler.

Selamlar,

yeniyim,
ilk bu seti indirdim, kuzenimin orguna attik.
Fakat ritimleri çaldirttigimizda, zurnalar otomatik olarak çikmiyorlar, tekrardan elden seçmemiz lazim.

Genel olarak güzel gibi, ama favorilere ritimlerin gruplari birlesik olsaydi benim sahsen daha çok isime yarardi (yani halay sayfasi, çiftetelli sayfasi, roman sayfasi, 6-8... vs).

Yapanlarin eline saglik, dert görmesinler.

Saygilar

Ellerinize yüreginize saglik tesekkürler arkadaslar

Göktug kardesimin ellerine saglik,3 ay önce indirmistim seti..ancak yeni yükleyip bakabildim gercekden her türlü sahne ve restaurant,bar calismalari icin bence yeterli bir set,ha yeterli degil diyecek cok arkadas cikacakdir buda dogal.Bence sette eksik olan halay ve bazi ritmlerin inrtolarinda calinan solo seslerin olmamasi yani introda solo yok ama mezro devam ediyor..buna bir bakilsa derim ,birde bir ritmden birbirine benzer cok ritm var kafa karistiriyor...Kardesim ellerine saglik diyorum bir daha millet para verip set almak icin kosturuyor,ve setler birseye benzememiyor...bu lafim (Baykal) kardesimin disindakiler icin..sen setini ücretsiz herkese sunmussun daha ne isteylim...Allah razi olsun..

saol kardeş

Set çok güzel arkadaşlar 1 aydir kullaniyorum perfler style ler çok şahane ama bi iki taylan ritmi de olsa tam güzel olacak bide 7/8 de eksiklik var tekno 7/8 olsa başka bişeye gerek yok

tsk kardas

Arkadaşlar, Set genel olarak güzel. Eksiklerini zaten arkadaşlar dile getirmişler. Ben set içindeki meyanları ve bazı padleri sildim yerine 4 telli yaylılar gibi sesler ekledim, Ritimlerin yerlerinide biraz düzenledim bayağı güzel oldu.

Bence kullanılacak sette en önemli olan ritimlerdir. Sesler bir şekilde başka yerlerden bulunup kolayca yüklenirler ama ritim eklemek işkencedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...