• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

Arkadaşlar, Set genel olarak güzel. Eksiklerini zaten arkadaşlar dile getirmişler. Ben set içindeki meyanları ve bazı padleri sildim yerine 4 telli yaylılar gibi sesler ekledim, Ritimlerin yerlerinide biraz düzenledim bayağı güzel oldu.

Bence kullanılacak sette en önemli olan ritimlerdir. Sesler bir şekilde başka yerlerden bulunup kolayca yüklenirler ama ritim eklemek işkencedir.

yeni düzenlediğin seklıyle paylassan da bizlerde denesek olmazmı

bu setin daha iyisini isleyen varmi ?

Birazda siz el atsaniz eksikleri kalmaz

ayarladiginiz seti buraya yukleyin yanitlar gelsin.

Keman iyi degilse ekleyin bizde gorelim

kanun iyidegilse ekleyin gorelim

ne iyi degilse bu iyi degildi ben isledim buyrun diye buraya yukleyiniz gorelim.

Buyrun devam ediniz.

arkadaş doğru söylemiş.buraya bir emek sarfedilmiş.fakat konuyu baştan itibaren okuyun sonuna kadar.sadece seti yayınlayan arkadaşımızın haricinde hiç emek gösteren yok.lütfen paylaşımcı yaratıcı olalım hazırcı olmayalım.....

Arkadaşlar, Seti şu anda kullanıyorum ve ritimler çok karışık. 2/4'lerin içinde 5/8ler falan. Seslerde yetersiz. Kendimce userları ve favorileri düzenliyorum. İçine yaylılar, Elektrolar sazlar vs... sesler attım. Performansları düzenledim. Bitirince paylaşacağım. Ama ritimler bana çok doyurucu gelmedi. Özellikle ersin eren arkadaşımızın setindeki ritimler sanki daha gözel. 256 ram olsa 2 setten muhteşem bir set çıkar.

Arkadaşlar, Seti şu anda kullanıyorum ve ritimler çok karışık. 2/4'lerin içinde 5/8ler falan. Seslerde yetersiz. Kendimce userları ve favorileri düzenliyorum. İçine yaylılar, Elektrolar sazlar vs... sesler attım. Performansları düzenledim. Bitirince paylaşacağım. Ama ritimler bana çok doyurucu gelmedi. Özellikle ersin eren arkadaşımızın setindeki ritimler sanki daha gözel. 256 ram olsa 2 setten muhteşem bir set çıkar.

yeni eklediğin ses ve ritimlerle paylaşımlarını bekliyoruz

oncelikle sunu belirteyim ritimler idare eder.ama halay ritimleri biraz daha fazla olabilir,klarnet sesleri cok iyi ozellikle taksimler super..mey sesleri ve electro sazlarda cok iyi
sadece ses volumleri duzensiz editlemek lazim bazi sesler cok yuksek bazilari cok dusuk sesli
ozellikle dugun piyanistleri icin yeterli olmayabilir ben besbur.set kullaniyorum

teşekkürler

ritimler çok karışık. volümler çok dengesiz. tabi bunlar küçük şeyler. biz seti alıp tesisatta ayar yapmadan kullanmak istiyoruz. biraz da fazla oluyoruz :D bi kaç tane taylan ritmi var onlar öyle çok iyi değil. taylan ritimleri istiyoruz :D teşekkürler emeği geçen herkese

Piyasanın En saglam seti..!GökTuğ kardesimin ellerine saglık bu set üzerinde bende calısıyorum hasret setten 3 ritim ekledim Barıs Kırcal Kardesimin solo keman Gündem yaylar (orj) Mavilim Setten Sebari vs..!suan seti bomba hale getirdim yok yok yani yakın zamanda Paylasacagım arkadaslar özellikle gazino pavyonda sahne alan arkadaslarım varsa set tam onlar icin...

öncelikle abimiz emek vermiş yeni pa800 kullanıcısıyım ritimlerin bazıları deyim pa80 ömer kartın ritimleri kitler olsun filan .sesler oalrak çok zayıf yinede abimiz emek vermiş allah razı olsun....

Piyasanın En saglam seti..!GökTuğ kardesimin ellerine saglık bu set üzerinde bende calısıyorum hasret setten 3 ritim ekledim Barıs Kırcal Kardesimin solo keman Gündem yaylar (orj) Mavilim Setten Sebari vs..!suan seti bomba hale getirdim yok yok yani yakın zamanda Paylasacagım arkadaslar özellikle gazino pavyonda sahne alan arkadaslarım varsa set tam onlar icin...

aynen sesler zayıf fakat genel olarak eklemeler yapılınca güzel oluyor set paylaşımınızı bekliyoruz.teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...