• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

Arkadaşlar günaydın. Ben bu seti kullanıyorum ve vaktim oldukçada sesler ekliyorum. ritim yazmayı bilmediğim için ritim yazamıyorum. fakat dediğim gibi değişik setlerden güzel sesleri alıp koyuyorum. Akşamları işten eve saat 8-9 civarında geldiğim için anca hafta sonları uğraşabiliyorum. bu hafta sonu işe yaramayan daha doğrusu kullanmadığım cura cümbüş falan bunun gibi sesleri sildim. yerine H2 diye yazan savasodabas2010 sette yer alan bi sesi yükledim romanda çiftede falan süper oluyo. ayrıca iki ad. dörttelli sesi yükledim. sonra umut& yaylı saundarı var yine savasodabas2010 setinden.şimdi bunları sizinle paylaşmak istiyorum ama ben bu değişikliği usb ye nasıl kaydederim bana biri bunu yazsın bende akşama bi aksilik olmazsa akşam 8-9 gibi yüklerim ve linki sizlerle paylaşırım.

ve forumdada paylaştığım bi konu var fakat hiç kimse ilgilenmedi. kısaca bunuda tekrar yazayım. bi ilste oluşturalım ritimlerin kullanıldığı kitleri sesleri falan. bunları bi excel dosyasında toplarsak isteyen istediği ritmi yükler ve böylece set yükleyip kaldırmaya vakit harcamayız. diyeceksiniz ki bu ritim nasıl nerden bilicez. hemen yanınada ufak bi demo koyucaz olacak bitecek. böylelikle herkes istediği kendine özgü ve beğendiği ritimleri kullanacak. bu dediğimi anlayan varsa yorum yaparsa sevinirim. anlamadıysanız daha detaylı özelden konuşuruz...saygılarımla...

Buyrun devam ediniz yorumlara.

Öncelikle bu sette emeği geçen hocama teşekkür ediyorum.! tüm yorumları da tek tek okudum... yorumların çoğuna katılmakla beraber...2/4 ritim eksik diyen arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum......emoexb--ve emousb--nin 2/4 lerini hiç dinledinizmi ??? hiç bir akıcılık yok ve davul darbuka tonlarıda cok gıcık... (dynacord anfi ve EV kolon kullanmama rağmen)...

Setin eksiğine gelince ; En büyük eksik yönü sesleri ....; ilk baştada bana göre ;... 2/4 çalabilecek keskin bir saksafon sesi ile , 2 tane daha başka keskin ses lazım.... ve 2 de elektro saz sesi ile güzel kaval sesi de lazım...
elektrolar kötü değil ama çok güzelde degil yani....ve ton olarakda birbirine cok benziyorlar.... sebebide sadece 2 ses kullanılarak...Elektro PH--ve elektro saund sesleri kullanılarak yapılmış olması ...2 tane daha elektro sampler (saund) sesi kullanılarak yapılırsa daha güzel olur....

ritimde de en çok ; canlı bir 5/8 eksiği gördüm.... sonra birazda 4/4 arap lar ve vahde ler fena değil ama arabesk çalarken daha akıcı olabilirdi...

başka setlerden ses almayı biliyorum ama ritim almayı bilmiyorum...vaktim olsa onuda öğrenirdim ve bu seti çok güzel işlerdim...ama vaktim yok...o yüzden bu seti eksiklikler doğrultusunda işleyecek arkadaşlar bekliyoruz.....

Ritim olarak ele aldığımızda da ; piyasada ki beleş setlerin içinde en güzel ritimleri olan set bu set .... boşuna paralı set almayın .....!
bu set ; ses bakımından işlenirse piyasadaki paralı setlerin hepsini dövecektir...:) buna inanın ..!

En güzel yorumu yapmıs arkadas %100000 katılıyorum.

muratcaner88 arkadaşıma inceliğinden dolayı tesekür ediyorum....zaten çogu arkadaşlada çoğu konularda aşağı yukarı...aynı fikirdeyiz..

---muratozel arkadaştanda kullanmadığı sampler sesleri silip başka sesler eklemiş...bu haliyle siteye upload yapıp yükleyecegim demişti...ondanda upload yapmasını beklıyoruz....

teşekkür ederim güzel

500 600 TL setlere para veren arkadaşlar madem seti incelediniz setin içeriği nedir söylermisiniz ? anca sallıyorsunuz ????? emonun ritimleri ile dolu bu set . içindeki samplerler kime ait söyleyin ?

supersin arkadas

pa800 kullanmadığım için yorum yapamıyorum ancak gördüğüm kadarıyla pa800 kullanıcılarının başına bu setle talih kuşu konmuş kadar büyük bir nevale düşmüş :) istedikten sonra bu sette paralı verilebilirdi ve görüldüğü kadarıyla alıcısınıda pek pişman etmezdi..emeği geçen bütün paylaşımcı arkadaşlara teşekkürler..

pa800 kullanmadığım için yorum yapamıyorum ancak gördüğüm kadarıyla pa800 kullanıcılarının başına bu setle talih kuşu konmuş kadar büyük bir nevale düşmüş :) istedikten sonra bu sette paralı verilebilirdi ve görüldüğü kadarıyla alıcısınıda pek pişman etmezdi..emeği geçen bütün paylaşımcı arkadaşlara teşekkürler..

inan parayla satılsa çamur atmada üstümüze yoktur .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...