• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

setin %60 ı emonun diğerleride hasret set, büro set, cevo vs karma. ama biçok ritimin kitleriyle oynanmış. çok ayarsız ritimler kimiside çok sert. sample seslerde bikaçı hariç hiç güzel değil. genel olarak set hiçte güzel değil. bence güzel diyenler bir pa500tr karşısına geçsin ve üstündekileri görsün nasıl ritim yazılır.

biz burda nasıl ritim yazılır hangı orgun setiyle değil bu setle ilgili konu açtık konuyu saptırtmayın lutfen

setin %60 ı emonun diğerleride hasret set, büro set, cevo vs karma. ama biçok ritimin kitleriyle oynanmış. çok ayarsız ritimler kimiside çok sert. sample seslerde bikaçı hariç hiç güzel değil. genel olarak set hiçte güzel değil. bence güzel diyenler bir pa500tr karşısına geçsin ve üstündekileri görsün nasıl ritim yazılır.

arkadaşım zaten setin sesleri en zayıf yönü diye herkes söylüyor...ama ritimlerinide coğu kişi begeniyor....

madem o kadar iyi biliyorsan sen bu sette ritimleri ve sesleri düzenlede görelim nasıl daha güzel olurmuş....

sette ritim olarak yok yok galibaaa.ama sesleri neler var.ben kullanmadığım için bi yorum yazmıacam üstadlar.

seti duzenli olarak hazirlayan varmi ?

.lutfen buraya yuklesin simdiden tesekkurler.

en iyi set bana göre tonlar harika ben birde şimdi bu sete yeni ritimler yazdım deyme keyfime oh sete şimdiye kadar gelen yorumlar güzeldir sanırım seti düğünde kullandım tabi önce kendi tesisatıma göre tonladım ayna oldu valla şimdide favorit bölümüne diğer setlerden güzel batı ritimler ilave ettim manyak bişi oldu anlıycagınız seti yapan arkadaşların en çok da attığı davul kitleri darbuka kitleri çok gerçekçi loop gibi tonlar elle ritim yazan arkadaşlar çok memnun kalır bence saygılar hayırlı işler herkese bu seti şiddetle tavsiye ediyorum

Nejat hocam...yazılanlardan anlaşıldığına göre bu zamana kadar bu seti hem ritim hemde ses bakımından en cok işleyen volki arkadaş olmuş.... volki arkadaştan paylaşım bekliyoruz

nejat abi bu seti kaça satıyorsun ?

emekçi burda set satılmıyor set paylaşılıyor niyetin başkaysa yanlış dusunuyorsun selamlar

piyanistler konuya yanit yaziniz eksik fazla ne varsa yazin lutfen

sabaha kadar set degistirmektense duzgun bir set kullanin

buyrun devam ediniz set hakkinda goruslerinizi yazin

set istediginiz gibi olsun.yanitlar lutfen

bu setin daha iyisini isleyen varmi ?

birazda siz el atsaniz eksikleri kalmaz

ayarladiginiz seti buraya yukleyin yanitlar gelsin.

Keman iyi degilse ekleyin bizde gorelim

kanun iyidegilse ekleyin gorelim

ne iyi degilse bu iyi degildi ben isledim buyrun diye buraya yukleyiniz gorelim.

buyrun devam ediniz.
seti duzenli olarak hazirlayan varmi ?

.lutfen buraya yuklesin simdiden tesekkurler.

emekci kardeş konuyu iyi okursan , özelliklede Nejat hocamın yazıklarını iyi okursan , raporsuz hocamı daha iyi anlarsın..burda kimse parayla set satmaktan bahsetmiyorki..bu seti daha iyi işleyip daha iyi hale getirilip paylaşılmak isteniyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

biliyorum sayın modum raporsuz ve ferit bey ama nejat leventin set sattığını sağır sultan biliyor siz bilmiyorsanız bilmiş olun arayın müşteri gibi konuşun kendisi ile yıllardır başkalarına ait setleri satmadımı sattı ondan sordum o soruyu. saygılar sunarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...