• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

seni anlıyorum Abim Ama burda set satmaişi yok ortada bir set var onu daha iyi nasıl yaparız el birliğiyle çalısıyoruz selamlar

taxakkur!!!!!!!!!!!!!!:):):)

slm emegine saglik guzel set birtek pad efektler eksik,bence onlarda olsa surekli bu seti kulanirim,saygilar

performans yetersiz bence zamanı olan arkadaşlar editledimi performansları.. paylaşırsalar bu seti kullananların işine yarayacaktır..

Ayrıca set 68mb. üzeri ram e zarar verirmi bu boyut.Boyutu azatltmak için ne yapılabilir.

arkadaşlar pa800 setlerinde önemli olan pcm klasörüdür. yani ram de ne kadar boşluk var diye baktığımız kısımda 10 s , 15 s. gibi boşluk olursa gerisi problem değil. ben göktuğ seti yükledim kullandım bi problem çıkarmadı. içinden kullanmadığım ve beğenmediğim sesleri sildim yerine başka sesler yükledim hatta bunu burdada paylaştım herhangi bi problemle karşılaşmadım. ayrıca bazı zamanlar ses yüklerken org bana hata raparo çıkarıyo. ekranda bi hata raporu. bu dosyayı yüklemek için boş yeriniz yok diye mesaj çıkarıyo. ben şuana kadar belkide netten indirip özellikle bu siteden bütün pa 800 setlerini denedim allah a şükür hiç sorun çıkarmadı. inşallah çıkarmaz ama bilinçli yaptığımız zaman bişey olmaz diye düşünüyorum. saygılarımla...

vallahi düne kadar kendime setimle mutluydum, ama buradaki yazilari okuyunca uzun zamandir ilk defa yine farkli bir set yükledim. Seti yüklemeden önce inceledim, ve farkli seyler görünce denemeye karar verdim.

Benim anlamadigim, niye standart ritimleri kullanip sirf arkasina GKT yazip yeni ritimmis gibi insanlarla alay ediyorsunuz? Hepsi icin gecerli degil, ama halaylar olsun türküler olsun (bunlara agirlik verdigim icin) asiri tanidik geldi. Eski ritimleri isitip isitip koymuslar.

Yani emege saygi derim, ama yeni bir setmis gibi davranilmasin, benim görüsümde karma bir settir, üstelik piyasadaki baska bir sete cok benziyor.

eyi valla kardeş başarılarını dilşiyorum

vallahi düne kadar kendime setimle mutluydum, ama buradaki yazilari okuyunca uzun zamandir ilk defa yine farkli bir set yükledim. Seti yüklemeden önce inceledim, ve farkli seyler görünce denemeye karar verdim.

Benim anlamadigim, niye standart ritimleri kullanip sirf arkasina GKT yazip yeni ritimmis gibi insanlarla alay ediyorsunuz? Hepsi icin gecerli degil, ama halaylar olsun türküler olsun (bunlara agirlik verdigim icin) asiri tanidik geldi. Eski ritimleri isitip isitip koymuslar.

Yani emege saygi derim, ama yeni bir setmis gibi davranilmasin, benim görüsümde karma bir settir, üstelik piyasadaki baska bir sete cok benziyor.

---kardeşim zaten piyasadaki tüm setleri incelersen çoğu zaten birbirinin aynısı..ve benzeri ...herkes bir şeylerden esinmlenmiş.....

---Göktuğ arkadaşımızda zaten ben sıfırdan her şeyinini kendim yaparak set olusturdum demiyorki..piyasada ki setlerden beğendiklerini bir araya toplamış kendi zevkine görede bunları harmanlayıp bir birazda kendinden bir şeyler katarak kendi setini oluşturmuş ve burdan bizimle paylaşmış....ne güzel ellerine sağlık

Arkadaşlar burda kimseye zorla yukleyin kullanın demiyorlar beyenirsen kullanırsın beyenmessen kendin bileceğin iş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...