• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8..BK-5 al birini vur öbürüne..

• Konbuyu başlatan tarist
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 43
  • Görülen : 10K
Cevap: Gw8..BK-5 al birini vur öbürüne..

Ben korgumu çok seviyorum ondan asla vazgeçmen :)

Kendim dışında ilk defa birinin klavyesinden memnun olduğunu görüyorum desem acaba abartmış mı olurum :) Herkes şikayetçi be kardeşim. Adam bk-5 almış şikayetçi ee ne alacaksın, A2000. A2000 Almış adam o'da şikayetçi, ne alacaksın, pa900... Eee pa900 almış diğeri o'da şikayetçi...:D PA600 kullanan şikayetçi, gw8 kullanan şikayetçi...

Hele birde şikayet edenler neyi övüyorlar, E70,PA800,pa80,E86... pa800'ü ayrı tutalımda, diğerleri :) Yani salon sahibi anlamasa bile bu klavyeler ile herhalde kapıdan içeri sokmaz :)

Onun kafasına ben girdim müzikten soğudum dedim. :D Ama kısa bir başka hobi macerasından sonra sıkı bir dönüş yaptım tekrar klavyemin başına :) Hatta iyice sarıldım son birkaç haftadır. Bu cihaz çok başarılı.Adamlar sahne yapıyor gerek tek olarak gerek 2. klavye olarak. Ev kullanıcısına samimi olarak söylüyorum çok fazla...

Evet ben biran seninle karıştırdım valla,senin bırakacağım dediğini hatta cihazlarını sattığını pedalıda son ana kadar sakladığını biliyorum :)

Bir laf vardır aramızda,sahne tozu yutan sahneleri bırakamaz diye..

Bende 2007 yılında evlenince 1 sene sonra müziği bıraktım ve PA80' imi sattım..Ama son zamanlarda dayanamıyorum artık,diyorum PA900 alırsam şöyle ufaktan sahnelere bir dönüş yapsam..Kısmet tabi,bende ses olmadığından ya bir grup kuracağım yada bir orkestraya katılacağım..Birazda paslandık tabi arada yağlamak lazım..

Alper sen K.çekmece de oturuyorsun galiba? PA900 aldıkdan sonra senle takılalım biraz, müzik yapalım,biraz kafaları dağıtalım beya :D

Arada bende uğrarım yanınıza, sen yeter ki pa800'ü al hocam :D

Yani ben sahne tozu yutmuş adam değilim yanlışlık olmasın. Ama tabi sahne tozu yutan birçok (ticari) müzisyenden daha çok gönül vermiş olabiliriz bu işe.Düşünsenize birisi ticari olarak para kazanacağı için 3-4 bin lira para veriyor. Biz evde kendi kendimizi tatmin etmek için veriyoruz bu parayı :)

Bu arada bende de ses berbat. BOSS VE-20 ile EFECT veriyorumda biraz düzeliyor. Yani en azından kulaklığı takıp kendim dinliyorum :D

Samimi söylüyorum foruma hareket getiriyor Bk-5 kullanıcıları :) Her konu altına alakalı birşeyler yazdıktan sonra sohbete dönüyor iş :D

Hocam 800-900 farketmez, en az üç haneli olsun yeter :D

Alper roland var hamurumuzda, sohbeti, muhabbeti severiz ;)

Yani ben sahne tozu yutmuş adam değilim yanlışlık olmasın. Ama tabi sahne tozu yutan birçok (ticari) müzisyenden daha çok gönül vermiş olabiliriz bu işe.Düşünsenize birisi ticari olarak para kazanacağı için 3-4 bin lira para veriyor. Biz evde kendi kendimizi tatmin etmek için veriyoruz bu parayı :)

Bu arada bende de ses berbat. BOSS VE-20 ile EFECT veriyorumda biraz düzeliyor. Yani en azından kulaklığı takıp kendim dinliyorum :D

Desene benim seside adam eder bu vocal processor olayı..Ama yok ben çalarken söyleyemiyorum yüzüm gözüm kasılıyor :) Birde Allah vergisi sanırım çok detoneyimdir süpermetronik,kulaktonik ve cintonik olsamda söyleme yeteneği vermemiş Allah..

Askerde gazinodaydım,tabur komutanı emrediyor " Oğlum söyle,oğlum söyleseneee"

Bendeki hareket aynen Şener Şen' in dometes demesi gibi bişeydi.. :)
Hehe gece gece ne sohbet ama zaten forumda bizden başka muhabbet eden yok :D

Desene benim seside adam eder bu vocal processor olayı..Ama yok ben çalarken söyleyemiyorum yüzüm gözüm kasılıyor :) Birde Allah vergisi sanırım çok detoneyimdir süpermetronik,kulaktonik ve cintonik olsamda söyleme yeteneği vermemiş Allah..

Askerde gazinodaydım,tabur komutanı emrediyor " Oğlum söyle,oğlum söyleseneee"

Bendeki hareket aynen Şener Şen' in dometes demesi gibi bişeydi.. :)
Hehe gece gece ne sohbet ama zaten forumda bizden başka muhabbet eden yok :D

Şener şen he :) Gözümde canlandın :) Bense canlı performansdan yanayım altyapısı hazırlanmış müzik yerine. Eksik yanım roman çiftetelli gibi müziklere çok yakın olmadığım için kulağımda ince detayları kalmamış. Bunlar genelde üflemeli ile çalındığı için çok süsü var doğaçlama. O yüzden müzik eksikliğim var. Neyse sorun değil. Bizde ümit besenden basıyoruz gidiyor işte :D

İnanırmısın ben bugüne kadar hiç altyapı kullanmadım desem yeridir,yani PA80 in o çift midi player olayını hiç kullanmadım,sadece mola verdiğimiz zaman açardım ses olsun diye..Gerçi ben hep orkestra ile çalıştım ama ara sıra bir arkadaşın işi çıkarsa onun yerine giderdik tek başına..

Yani diyeceğim canlı performans zaten müzisyenin kalitesi gösterir yoksa PA3x kullanıpda akor basmayı bilmeyen adammı yok piyasada sürüyle var..

Şu roman havaları vs. zaten dediğin gibi aralarda geçeceksin meyanı taksimi iş biter..Bunun için gerekli gamı biraz çalışmayla kazanırsın ki ben normalde batı kaynaklıyım..Orkestrayla salon dolana kadar batı + nostalji Türk pop takılırız,düğün başlayıncada ver çifteyi gitsin...

Ya zaten öyle adamlar varki misket çalarken benden misket istiyorlar :) Ritim değiştiriyorum ha tamam diyorlar..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri