• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8..BK-5 al birini vur öbürüne..

• Konbuyu başlatan tarist
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 43
  • Görülen : 10K
Cevap: Gw8..BK-5 al birini vur öbürüne..

ben hiç kimsenin korgu kendi isteğiyle gerçekten severek kullandığını düşünmüyorum. eğer roland sample özelliği olan bir "aranjör" klavye çıkarsa bir kişinin bile korgla ilgisinin alakasının da kalacağını hiç zannetmiyorum. asıl benim sizlerden ricam, sırf bazı konularda alternatifi yok diye değersiz, içi boş ve aldığı parayı hiç bir şekilde haketmeyen bu korg aletlerini övmeyi bırakmanızdır. biliyorum alternatifleri yok ve ben de 2 sene kullandım sahnelere uyum sağlayabilmek için ancak kendimden utandım ve gerçekten kendimi bir sürünün parçası gibi hissettim. yani burda özeleştiri var farkındaysanız.

ayrıca şunu da ekleyeyim, ben sırf zevk için g1000, em50or ve em55 or kullanıyorum ancak bir gün bile bu aletlere neden destek yok demedim. benim de bunu deme hakkım var. sırf kendi nevalemi kendim hazırlayabiliyorum diye değil. ben de uğraşmak zorunda değilim. sonuçta eski aletlere yapılan çalışmalardan herhangi birşey kazanılmıyor. ama işin doğrusu, gw8 ve prelude a yeterince destek yapıldı 3 yıl boyunca. hiç bir alete bedava ritim ses yazdıran firma yok. varsa ben bileyim ben de onlara çemkireyim sonuçta modaya katılmak lazım.

dedinize bir korg kulanicisi olarak katiliyorum inanin suan roland sampel atilabilir bir org piyasaya cikarsa ben 1 dakika bile durmam korgtan sogudugum icin degil lakin hep ayni ritimler ayni seslerden dolayi

birsürü set var ustam korg icin ve hepside birbirinin kopyasi yenilik yok sampel dede yenilik yok hersey benim 4 sene evel aldigim korgpa800 aynisi sitede setler dolu evet doluda ritimlerin hepsi 4 sene evelki ritimler drum kitler ve sampel sesleri ya seti birkac ritim ilave ediliyor yeni set diye yükleniyor yada emegi gecen arkadaslar burdan tesekürlerimi sunarim editleyip tekrardan yeni set diye yayinlaniyor

yenilik icinde sanirim ya emo ya eco yada parayla satilan set alamk zorundayiz

roland biraz daha arap ülkelerine dogru yatirim yapsa veyada bizler bir kampanya baslatip roland da sesimizi duyurabilsek belki drumlar degisebilir

saygilarimla

ama işin doğrusu, gw8 ve prelude a yeterince destek yapıldı 3 yıl boyunca. hiç bir alete bedava ritim ses yazdıran firma yok. varsa ben bileyim ben de onlara çemkireyim sonuçta modaya katılmak lazım.

Üstadım beni yanlış anlamayın bakın ne diyorum size..Benim ilk cihazım G600 dür ve bundan dolayı Roland' ı hayatta kötüleyemem,şimdi bile diyorum,Roland' ın soundları daha doğal diye..

Burada Roland' ı kötülemekmi asla ama Prelüde gibi güzel bir cihazı burada insanların anlamadan dinlemeden kullanmadan kötülemeleri yada " 1000tl vereyim gönder" demeleri açıkçası zoruma gidiyor..

Ne güzel diyorsunuz 3 sene destek verildi sanırım bu desteğin büyük bölümü GW8 içindi çünkü GW8 de favori bank var..

Aslında hata bende çünkü 2008 de müziği bıraktım,2012 de ateş sardı ve internetten Roland Prelüde yi sorgusuz sualsiz aldım..Nerden bileyim 1998 de G600 de bile olan favorinin 2012 yılında Prelüde de olmayacağını..

Moderatör tarafında düzenlendi:

çalışmalar yapılırken prelude şeklinde bir aletin sözü geçmiyordu hiçbir yerde. gw8 için yapılmış olan çalışmalar doğal olarak prelude a geçti çünkü alet %90 gw8. sadece hoperlorler ve bir kaç özellik fark ediyor. doğal olarak hoperlorleri yüzünden hiçbir alet ekstra sete sahip olmaz. çünkü anlamsız. sonuçta g1000 için yazılan ritimler em2000 çıktığında aynı şekilde kullanıldı, çünkü tamamen aynı mantıktı.

çalışmalar yapılırken prelude şeklinde bir aletin sözü geçmiyordu hiçbir yerde. gw8 için yapılmış olan çalışmalar doğal olarak prelude a geçti çünkü alet %90 gw8. sadece hoperlorler ve bir kaç özellik fark ediyor. doğal olarak hoperlorleri yüzünden hiçbir alet ekstra sete sahip olmaz. çünkü anlamsız. sonuçta g1000 için yazılan ritimler em2000 çıktığında aynı şekilde kullanıldı, çünkü tamamen aynı mantıktı.

Aslında dediğim gibi hata bende idi,kızmamın sebebi v3 çıkmaması idi ama demekki prelüde nin son demlerinde sorgulamadan almışım ki gerçekten fazla araştırmadım..

açıkcası benim zuhal müzik ile sandığınız kadar bağlantım yok, ben sadece Roland klavyeleri üzerinde yoğunlaşıyorum ve bu konudan pek fazla sapmıyorum tahmin edebileceğiniz gibi. yani ciddi anlamda haberim yok aletlerin satışı, takası 2. eli konusunda. ancak tabiki size zuhal müziğin numarasını verebilirim isterseniz siz bir konuşun bilgi alın bu konuda.

0212 249 85 10

Burada size sitemim yok tekrar hatırlatmak istedim,kızdığım nokta hala neden v3 yok..

ömer kardş ayıp etmş korg kullananlar koyunsa kullanmaynlar ne oluyr en ıyı muzsyenler korg var syntıser dahl trınıty kronos m3 ve 800 3x vs.

O Değilde Cihazı Alıp Fişe Takınca Kullanılır Sanıyor Arkadaş. O Kadar Amatör Bir Yazı Olmuş Ki Anlatamam. Benim İlk Cihazım BK5 Daha Org Nedir Bilmezdim 1 Sene Geçti Aradan Neler Yapıyorum O Atıp Tuttuğun BK5 İle Git Bir Anfine Tonlama Yap BK5'in Ekolayzır Ayarlarını Yap Ondan Sonra Atıp Tut. Ses Sisteminde Ben Bu Kadar Doygun Cihaz Göemedim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri