• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8 de hazırladığım grup keman sesi

express23

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Gw8
GW8 de hazırladığım grup keman sesi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: GW8 de hazırladığım grup keman sesi

bu sesle birlikte kaval sesi de birlikte olsa arabesk tarzı süper olacak.komalı olarak tabii.sesin biraz daha işlenmesi lazım gibi.saygılar..

Eline sağlik ama sesi ele alirsak bu sesin daha çok işlenmesi gerekecek tabi bunu sizlerde iyi biliyorsunuzdur tabi bunu zamanla aşabiliriz

birazmı bayaa bi işlenmesi gerek o releaseyi kısmak gerek ki gw8 de bu özellik varmı bilmem reverb ve chrous lar bol olmalı relase kısık olmalı gw8 im olsa ses konusunda size çok yardımcı olurdum saygılar

birazmı bayaa bi işlenmesi gerek o releaseyi kısmak gerek ki gw8 de bu özellik varmı bilmem reverb ve chrous lar bol olmalı relase kısık olmalı gw8 im olsa ses konusunda size çok yardımcı olurdum saygılar

Haklısınız dediğiniz efektler var , releaseyi fazla verdim.GW8 üzerinde gelişmiş efektleme sistemi var bu efektleri kullanıp istenilen sesi yakalamak mümkündür.Ses konusunda bayağı tecrübe gerektiyor.Cihazın ritim sıkıntısı hemen hemen yok gibi.Sesler için ses editlemede profesyonel arkadaşların el atması gerekiyor.Gerekli altyapı cihazda var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yakında hazırlamış olduğum sette bunların hepsi fazlasıyla olacak arkadaşlar ses sıkıntısı olmayacak bu arada roland gw 8 le herşey yapmak mümkün önemli olan işleyebilmek bunlarıda böyle deneyerek sizin gibi başarılı arkadaşların yapacağına inanıyorum saygılarımla....

express kardeşim paylaşmanbile büyük nimet .elbette eksiklikler olacak konuşa konuşa doğrusu elde edilecektir.ne yazık ki kendilerinden çok şey beklediğimiz kişiler sesiz kalmayı tercih ediyorlar.benim için senin o eksik olarak hazırladığın ritimin çoook değerli bana göre.dünyanın kuruluşundan bu yana allahın gavurları yaptığı buluşları insanlarla paylaşarak bugünkü kolay yaşamı sağlamışlardır.ama müslüman diye adlandırılan ülkelerin durumu malum.ee herkes kendine müslüman olursa olacağı bu zaten.yahu paralı set yapacaksan çık delikanlı gibi bunu söyle,yap demoları beğenen alır.millet birşey diyecek diye herkes karnından konuşuyor.bu arada birşeyler yapmaya çalışan ve bunları iyi kötü paylaşıma açan kardeşlerime saygılar sunuyor gözlerinden öpüyorum....

Kim ne derse desin bende katılıyorum. GW 8 mükemmel bir alet. Kullanmasını bilene...

ben kötü bişey demedim eksiğini kendimce aydınlatmaya çalıştım kardeşimiz sesi paylaştı bende gereken değerleri vermesini söyledim gücenecek alınacak bişey yokki bu şekilde daha iyilerini yapacağını biliyorum ama ne yazık paylaşım olarak gw8 im olsa yapar paylaşırım pa80 i sollayacak pozisyon yaratırım ama bende gw8 yok ayrıca işlenen alet her zaman işyidir ve piyasası olur pas tutmaz saygılar :(

macdvega kardeşim sözüm sana değil tabii eleştiri yapacaksın.böyle böyle en güzeli ortaya çıkacak.benim sözüm orgun çıktığı yıllarda aman şöyle org yok böyle org deyipte bizlere gw8 i öneren arkadaşlara.bunlar bu orgu bildikleri halde hiç ortalarda görünmemeleri.bizim gibi gw8 kullananları adam yerine koymamaları.neyse anlıyan anladı.bundan sonra ister paylaşım yaparlar isterse yapmazlar.taksimden aşa kasımpaşa.bu konuda çabalayan kardeşlerimi tekrar gözlerinden öperim.zaten şu haliyle bile gw8 kendi ayarındaki orglara çoktaaan fark atmış durumda.saygılar....