• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 e ses,ritim,midi ve mp3 nasıl yüklenir.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 74
  • Görülen : 33K
Cevap: gw8 e ses,ritim,midi ve mp3 nasıl yüklenir.

Koma vermek Gw8 ile prelud de farklı herhalde, ben cevap yazarken Kadirbey cevabı vermiş. Teşekkürler.. Ben de şunu sorayım dedim. Orgda Koma hafızası yok. Komayı kullanıcı performansına kaydedeyim dedim onu da yapmıyor. Komalandırmayı kayıt etme yolu var mıdır? Teşekkürler.

Komadan çıkınca otomatik sisteme kaydediyor. Peformansa daha önceki G1000 serilerinde kaydediyordu. G70 le beraber o sistemden vazgeçti. Bu konu dillendirilmesine karşılık versiyon yayınlanmadı. Scala hafızası tek.

bilgiler için teşekkürler Allah razı olsun...

mürhen hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür edrim ama benim atladığım biryerler var sanırım bir türlü yapamıyorum bazı büf noktelerı vsar sanırm ilk önce ne yapmalıyım bilgisayara prığramı kurucam flaş bellek format lanacakmı yada tanıtılacakmı formda paylaşmızsınız ama dediğim gibi biryerleri atlıyorum sanırım yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

sayın hocalarım ben biraz olaylara fransız kaldım sanırım bu zaman kadar vaktim oldukca rtim lerle uğraştım şimdi mp3 e sıra geldi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.gw8 ilk aldığım günden şimdiye çok şey değişti koma dahi veremezken trakya müzik deki değerli üstadların sayasinde bir yerlere geldi daha da iyisi olacak herkeze iyi akşamalr

arkadaşlar bi gece uğrastım favorı tonlar ve performance ları oluşturdum favorı banklarına kaydettim ama sonraki gece bankların silindiğini gördüm.cok sinir oldum yaa. bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba. kendi kendine ne yapıyo bu alet.anlamadım.

Style Converter 1.3 ve Playlist Editor 1.3 programlarını internetten indirebilir miyiz? Ben netbook kullanıyorum şu an, cd sürücüsü yok haliyle. = )

Style Converter 1.3 ve Playlist Editor 1.3 programlarını internetten indirebilir miyiz? Ben netbook kullanıyorum şu an, cd sürücüsü yok haliyle. = )

Bilgisi olan var mı arkadaşlar? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

slm abi gw 8 orgun icine mp3 nasil atariz bilgi verirseniz sevinirim.tesekkurler

Mp3 atamazsın sadece usb den mp3 çaldırırsın

Arkadaşlar 8 gb usb sadece 99 mp3 okuyor denediğim bütün usb'ler aynı,acaba orga mp3 yükleyebilirmiyiz veya usb'deki mp 3 sayısını nasıl artırabiliriz?acil lütfen tşkler