• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8'e kişiye özel sample yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gw8'e kişiye özel sample yükleme

alaysı alaysı cevap yazma birader,yazacaksan doğru dürüst yaz,yok can basar gülmüşmüdür yok bilmem ne etmiştir,nereden biliyosun müdahaloe edilmediğini
roland gw8 e 2 versıyon yazılım yüklendı syn can basarmı yükledi,,

gw8 e yuklenen versiyonları sızmı yazdınız pekii....? roland gw8 ee bir adet ses yukleyin size bir sıfır gw8 alıp helalınden hediye edecem.... o kadar uğraşmaya rağmen rolantın srx borduna bişi yapamadılar kıı siz rom laa uğraşiyorsunuz buda demektirki ateşle oynuyorsunuz...[/QUOTE]

ilk önce sen ne konuştuğuna bak,,ben öyle bişey dedimmi,,yazılım yaptım diye bişey söyledimmi,benim gw8 sample yükleyecem diye bi iddiamda yok,,rolandın srx boardına bişey yapmadılarsa banane,yaw adama bişey sorduk şöyle olurmu diye,,sende girdin yok boardına bişey yapamadılar,gw8 e sample yülkle sana gw8 edecem saçma sapan cvblar yazıyon,,alaysı alaysı cvb yazıyon,,fikirlerin varsa düşüncelerin varsa doğru düzgün yaz,ben ne dedimde sen bana bu cvbı yazdın,,dediğim kelimeleri yaz,,sadece soru sordum değişir mi diye,,en azından roland izin vermez bu imkansız sanmıyorum gibi cvblar kullanbilirdin,,yok can başar gülmüştür yok bilmem neydir,,

evet burda umit bey ve mustafa abimhaklı malesef henuz yapım aşamasında olan bir çalışmanın bitmeden duyurulması ve sonu ne olacagı belli olmayan bu çalışma Gw8 Kullananlar için Hayal Kırıklığını Doğurur Onun İçin Çalışmanızı Bitirip Oyle Duyuru Yapmanız Daha Doğru Olurdu Kanımca Kolay Gelsin

syn raporsuz bence yanlış düşünüyosunuz,,burada experes arkadaşımız çalışmalarına başlamış ve ortasına kadar geldiğini yazmış bişeyleri bulacağına inanmış,,bi yerlere kadar gelmiş bişeyler yapmaya çalışmış ama sonuç itibariyle bi terslik cıkmış amacına ulaşamamış,,bu adam ben bu sample olayını kesin çözdüm diye bişeyde yazmamış,,sadece çalışmalarım var diye paylaşmış,sonucunu açıklamamış buldum kesin dememiş yani,hayal kırıklığı yapacak bişey yok burada,haa bu arada bu arkadaş bundan sonra gw8 sampler olayını çözse bile burada birdaha paylaşım yapmaz,,işi dalgaya alan alaysı cvb veren arkadaşa sahib cıkın bi çalışma yapıyorum sonucunu bekleyın diyen arkadaşa yanlış yapıyosunuz deyin,,

Bu iş Korg PA80 gibi bir PCM KARTA Sample ses yükleme işi değil ki..

Şöyle düşünün siz bi ürün yapıyorsunuz ve bu ürüne dışarıdan müdahele edilemiyor.. Gidip gavurun yaptığı aletin sistemsel işlevini karıştırırsanız ve ortaya birşeyler çıkarabilirseniz, bu iş noter ile olmaz.. Roland ortalığı boş bırakmaz ki sonrasında başınız çok ağrır..

Ayrıca bu yazılımı çözebilmek için en az 1 yıla ihtiyacınız var (Sadece yazılımı çözmekten bahsediyorum ve günde 16 saat çalışırsanız)
Konu 2 haftada direk ölmüş..

Kolay Gelsin!..
Batuh kardeşim açıklamaların için teşekkür ederim.Söylediklerinizin tümünde haklısınız.

Ancak ben bunu iki hafta kadar kısa bir sürede çözmedim.4 Ay kadardır uğraşıyorum.Zaten hiçbir firma sistem kodlarını açık bir şekilde vermez.Bir yerlerde mutlaka engel koyacaktır.Ufak bir yazılımda dahi türlü türlü engel vardır.Bir yerlere kadar geldim sonrasına orga zarar veririm parçasını bulamam diye uğraşmıyorum ama parçalarını bulursam devam etmeyi düşünüyorum.Yöneticilerden ricam konunun kapatılmasıdır.Teşekkür ederim.Saygılarla.

_Konuda fikirlerini ve görüşlerini paylşan herkeze teşekkür ederim.ortada kural dışı bir hitab olmadığı sürece tartışmak kazanç sağlar,bu konuda gördüğüm kadarıyla sadece fikir beyan edilerek tartışılmış.umarım bu tarz konular farklı baharlarda sonuçlarıyla beraber burada paylaşılır ;)
_Konu kapanmıştır...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...