• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8'e kişiye özel sample yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Gw8'e kişiye özel sample yükleme

Gercekleri yazmanıza çok sevindim.keşke diğer markalara versiyon yükselten abilerimizde sizin gibi açıklamada bulunsaydılar.anladığım kadarıyla iş taamamen yazılım.alete elektironik parçalar takmaya gerek yok.Allah yardımcınız olsun,inşallah başarılı olursunuz.

Arkadaşlar bir süredir Roland Gw8 e sample ses yükleme konusunda çalışma yapmaktayım.Çalışmalarımız gayet başarılı giderken Gw8 üzerindeki ESMT firmasının ürettiği
ESMT 256 Mb hafızayı programlama ile ilgili yazılımı bulamadığımdan çalışmaya devam edemiyorum.Sanırım bunu ancak parça satın aldındığında veriliyor.Mail gönderdim ancak cevap alamadım.ESMT firmasıda çinlilerin web adresi . Her ne kadar bu çalışmam yarıda kalsa da bayağı yol katettim.Bundan sonrası piyasada parçası bol bulunan orglar ile devam edeceğim.Roland Latin versiyonu ile yeni sesler eklediğinde o versiyon üzerindeki editlemelerle gerisi gelecektir.Saygılarla.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sağlık olsun hocam yınede elınızden gelenı yapmışsınız,,bişeyler yapmak yapmaya çalışmakta güzeldir sonuç ne olursa olsun,,

peki bu rom un yerıne uyumlu bir rom taksanız olmazmı

vallahı benımde aklıma geldı söyleyecektim,,misal yazılımı bulunan baska 256 rem takılırsa bu iş olmazmı hocam,,

vallahı benımde aklıma geldı söyleyecektim,,misal yazılımı bulunan baska 256 rem takılırsa bu iş olmazmı hocam,,

Olmaya olur.İçindeki mevcut yazılımı okuyup aynı doğrultuda yapmak gerekir.Yoksa bayağı uğraştırır + ekip işi gerektirir.Ama bu yazılımı temin etmeye çalışıyoruz.İnşallah.

çalışmalarınızda başarılar hocam inşallah emellerinize ulaşırsınız

roland buu yamahamıkı ole entegrelerini kurcalayıp sample yukleyecen... merak ettiğim can başar bu yazıları okuyup gülmüşmüdür... turkıyede birkişi yazılıma mudahale eder oda can başar....

roland buu yamahamıkı ole entegrelerini kurcalayıp sample yukleyecen... merak ettiğim can başar bu yazıları okuyup gülmüşmüdür... turkıyede birkişi yazılıma mudahale eder oda can başar....[/QUOT

alaysı alaysı cevap yazma birader,yazacaksan doğru dürüst yaz,yok can basar gülmüşmüdür yok bilmem ne etmiştir,nereden biliyosun müdahaloe edilmediğini
roland gw8 e 2 versıyon yazılım yüklendı syn can basarmı yükledi,,

eleştirilre ve yorumlar yapıcı olmalıdır,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...