• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İlginç bir sorun

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

kuscy

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
arkadaşlar pa 500 tr de deki bütün ritimleri kullanabiliyorum sadece jazz kısmındaki ritimlerin hiç birini kullanamıyorum o bölümden bir ritim seçtiğim zaman devamlı ritim yanıp sönüyor ama bir türlü seçilmiyor artı jazz bölümüne yeni ritimde yüklenmiyor her yere yüklenebiliyor o bölüme atmaya çalıştığımda device generic error hatası veriyor fikri olan varmı arkadaşlar neden sadece bu bölümü kullanamıyorum ?

Cevap: İlginç bir sorun

Jazz ritimlerinde ritim hic baslamiyor mu kardesim? Hic ses falan gelmiyor mu?

Jazz ritimlerinde ritim hic baslamiyor mu kardesim? Hic ses falan gelmiyor mu?

abi ritim hiç gelmiyor başka bir ritim çalarken jazz bölümündeki ritimlerden birini seçiyorum öyle ritim üstünde yanıp sönüyor ama hiç bir şekilde başlamyor normalde hiç bir ritim çalmazkende jazz bölümünden bir ritim seçsem yine aynı şekilde oluyo ve bu bölüme ben iki tane ritim atmıştım başka setten ondan sonra oldu bu şimdi o ritimleri nasıl silcem bilmiyorum bu bölümü hiçbir şekilde kullanamıyom

format + restore sıkıntını düzeltecektir.

PA80de bu tarz sıkıntılar oluyordu,

O.S yüklerken Fade İn/out 'a basılı tutarak sistem yüklediğimizde format atıp sistemi yüklüyordu ve daha sonra sistem restore ettiğimizde düzeliyordu.

Pa500 de format ve restore sistemi nasıl çalışıyor bilmiyorum ama bunu yapınca düzeleceğinden kesinlikle eminim.

format + restore sıkıntını düzeltecektir.

PA80de bu tarz sıkıntılar oluyordu,

O.S yüklerken Fade İn/out 'a basılı tutarak sistem yüklediğimizde format atıp sistemi yüklüyordu ve daha sonra sistem restore ettiğimizde düzeliyordu.

Pa500 de format ve restore sistemi nasıl çalışıyor bilmiyorum ama bunu yapınca düzeleceğinden kesinlikle eminim.

teşekkürler abi deniycem inşallah düzelir.

korgpa.com dan local bölümde olan pa500tr Türkiye os 1.19 ve res 1.19 indirip klasörlerden çıkararak .pkg uzantılı olanları sd kartına at,klavyeye tak ve klavyeyi kapat intro3 yani 3count yazana basılı tutarak aç klavye direk olarak format atarak os yüklececektir, os yükleme bittikten sonra kapat aç ve media/utilies/alttaki kutucuktaki restore yi işaretleyip yüklemeyap orgunu kapat aç setini yükle tamamdır

korgpa.com dan local bölümde olan pa500tr Türkiye os 1.19 ve res 1.19 indirip klasörlerden çıkararak .pkg uzantılı olanları sd kartına at,klavyeye tak ve klavyeyi kapat intro3 yani 3count yazana basılı tutarak aç klavye direk olarak format atarak os yüklececektir, os yükleme bittikten sonra kapat aç ve media/utilies/alttaki kutucuktaki restore yi işaretleyip yüklemeyap orgunu kapat aç setini yükle tamamdır

teşekkürler abicim denedim oldu restore dosyasını indirdim sadece restore işlemini yaptım düzeldi çok şükür çıldırttı beni iki gündür birde önerim var öyle her setteki ritimleri yüklemeyin arkadaşlar :D:D