• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ilginç pa 80 vürüsü

ya arkadaşlar bu ne ya canavar gibi a1000 satıp pa 80 aldımdisketten ritim yükleyeyim dedim..keşke denemeseydim ..sesler gitti flaş karttaki ritimlere bişey oldu sadece accompany ler geliyor davullar yok oldu cihazı 100kez kapatıp açtım yine düzelmedi..sesler karıştı tuhaf sesler çıkmaya başladı arkadaşlar lütfen yardım..eski ritimlere nasıl ulaşabilirim ritim isimleri ekranda görünüyor ama içerikleri yok :(((

yüklemiş olduğun set kartına uyumlu olması lazım ayrıca hayırlı olsun 80 nin a1000 den her türlü iyidir
ayrıca kartın bile silinde sorun değil tekrar yüklenir rahat ol

saol abdurrahman kardeş..cihaz tabiki muhteşem ama ayrıntı fazla çok komplike yamahada çok basitti..bilgisayardan ritim atmıştım diskete..neyse cihazı tam öğreneyim....selamlar

Hocam care buldunmu ?

Bize aciklarsan memnun oluruz.

evet ındrolu format attım atarken formatı bitiremiyordu edror verdi baktım ekran bembeyaz orgunda hiç bir ışıgı yanmıyordu ve aleti açıp başka bir disket sürücüsüyle denedim ve formatı tamamladı vürüsleride silmiş yani bu format işi disket sürücüsüde seçiyor bunu bilin

aciklama icin eline saglik ustat tesekkurler-

hocam cok az ugruyorsun siteye