• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

savselsem

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros 5
Herkese merhaba
Pa900 a2000 derken yolumuz dore muzikten gecti ve onlarin verdigi bilgiye gore ilk s750 cihazi ben aldim ...
Selamlar
Savas elvan

Cevap: ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

s750 satışı başladı mı acaba?

Hayırlı olsun. Fakat benim aklıma takılan,işlenmemiş ve batı cihaz değilmi? Ve bu durumda üstünde çalışma yapılmasını umacak ve bekleyeceksin.

Hayırlı olsun..Üstünde Çalışılmamış ama Emo usb olduktan sonra a2000 performansını alırsınız sadece üzerinde arap sesleri yoktur.a2000 de var ama kullanan yok gibi bişey..

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...

A2000 v2 plus + emo usb kullanmıştım zaten, ama şu kadarını söyleyebilirim cihazın işlenmeye falan ihtiyacı yok, hoparlörden gelen sesler inanılmaz müthiş , inanılır gibi değil, ritmler, emo usb zaten bilen biliyor..

Sanırım ses ve ritmler Tyros 4 jenerasyonu, inanılmaz gerçekçi, gitar seslerine kendim bile inanmadım, cihazdan geldiğini.. ( s950 sahipleri anlıyordur ne demek istediğimi )

Cihazdan Tünel mağazasına yeni 1 tane gelmiş, ilk cihaz Emo usb de alıp yüklettim, sanırım benim yorum üzerine yine yeni S750 ler gelir,

Teşekkürler,
Saygılarımla,
Savaş ELVAN

A2000 performansını çok çok katlamış, ( a2000 kendim kullandım , yani kulaktan dolma bilgiyle yorum yapmıyorum) gitarlar, flutler, string sesleri, real drumlar, üzerindeki ses kartı ve cihaz üstündeki hoparlörler, a2000 üzerine çok çok çıkmış diyebilirim, Emo Usb çok uyumlu ve verimli olmuş...

kac para hayirli olsun

S750 +EMO USB : 4800 TL - teşekkür ederim Ümit kardeşim...

PA 900 düşünüyordum ama yıllardır Yamaha kullanıyordum, aslındabu cihaz yoktu, S950 de çok pahalıydı , hele ev kullanıcısına, sürpriz bir tane yeni gelmiş, onu da aldım, ama devamını getirecekler, cihaz arayanlar mutlaka canlı dinlesinler...

hayırlı olsun...