• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

Cevap: ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

S750 +EMO USB : 4800 TL - teşekkür ederim Ümit kardeşim...

PA 900 düşünüyordum ama yıllardır Yamaha kullanıyordum, aslındabu cihaz yoktu, S950 de çok pahalıydı , hele ev kullanıcısına, sürpriz bir tane yeni gelmiş, onu da aldım, ama devamını getirecekler, cihaz arayanlar mutlaka canlı dinlesinler...

fiyat bana pahalı geldi kardeşim neyse hayırlısı olsun iyi günlerde kullan ...

gelelim fiziki kaliteye. tüm buton, düğmeler, tuşe ve kasa çok çok kaliteli , hem yapı hemde görünüm olarak çok sağlam alet olmuş. Hoparlörler a2000 e göre daha güçlü kaliteli ses veriyor.

bende s750 niyetlenmistim cok kez aradim sordum dore yee hep onumuzdeki ay falan dediler kasa olarak gercekten cok hos bi goruntu var 950 ve 750 de yaniz fiyat bayagi yuksek geldi banada ... gule gule kullan zaten emo usb son nokta yamaha da bence

Re: Cevap: ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

A2000 v2 plus + emo usb kullanmıştım zaten, ama şu kadarını söyleyebilirim cihazın işlenmeye falan ihtiyacı yok, hoparlörden gelen sesler inanılmaz müthiş , inanılır gibi değil, ritmler, emo usb zaten bilen biliyor..

Sanırım ses ve ritmler Tyros 4 jenerasyonu, inanılmaz gerçekçi, gitar seslerine kendim bile inanmadım, cihazdan geldiğini.. ( s950 sahipleri anlıyordur ne demek istediğimi )

Cihazdan Tünel mağazasına yeni 1 tane gelmiş, ilk cihaz Emo usb de alıp yüklettim, sanırım benim yorum üzerine yine yeni S750 ler gelir,

Teşekkürler,
Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Hayirli ığurlu olsun kardeşim güle güle kullan. a300den sonra s650 geçiş yapmiştim şimdi ise s650 den s950 ye geçiş yaptik 2 Hafta oluyor s950'yi alali cihazi aldiğim gibi de emo usb aldim 2 gün sonra çok çok çok fazlasiyla memnunum sound ve kalite tartişilmaz ve ayrica emo usb a2000e nazaren çok farklı geldi bana sound açisindan. saygılar ;)

s750 ses jenerasyonu a2000 den daha ileri olduğu için emo usb de daha gerçekçi ve canlı , batı sesleri tamamı inanılmaz gerçekçi ve etkileyici, örneğin emousb den bir vahde ye fabrikasyon bir flute veya superarticulation saxophone ile mükemmel çalınabiliyor, veya superarticulation classic gitar, gitar sesi, tel cırtlama sesi acayip gerçekçi....

hayırlı olsun

Tesekkur ederim sagolun

Hayirli olsun merak ettim, Komal ayarlari nasil ayarlamasi kolaymi

Zor degil ister tek tek istenen tusa istenirse set hslinde verilebiliyor