• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

Cevap: ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

Savaş hocam şahsen ben o kadar para verecek olsam mutlaka pa3x i zorlardım fakat siz yamaha yı zaten çok seviyorsunuz. Eminim ki birden s750 aldıracak sesleri duydunuz. Sizin için doğru seçim gibi duruyor, bizede hayırlı ve uzun ömürlü olsun demek düşer. Bu klavye sadece sizde olduğuna göre biraz tanıtım demosu bekleriz.
Saygılar.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Cok sagolun tesekkur ederim aslinda hedef tyros du sifiri 12000 Tl cok pahaliydi 2.el tyroslar 5000-7000 Tl arasi ama Emo usb uyumu yok daha yeni tyros5 icin emo usb var fiyat pahali baktim s750 deki sesler tyrosu aratmiyor emo usb de cok randimanli benim icin sifir en makul cozum oldu sesleri tanitacagim...

Tyros 5 güzel ama bütçemizi aşıyor. Çok doğru seçim yapmışsınız. Saundu bambaşka bir alet. yıllarca sıkılmadan kullanacağınızı düşünüyorum. Saygılar...

Aytug abi simdi farkettim sizde s950 var ne demeye calistigimi siz anliyorsunuz tesekkurler ayrica tyros 6 dahi olsa kanun ud saz klarnette lazim bizlere....

hocam şole yakışıkli full hd video koyda izleyelim bea..

Umut kardeşim, youtube açılsın, hemen bir video çekip yayınlayacağım :)

Merhaba öncelikle yeni klavyeniz hayırlı olsun.Şöyle bir sorum var.Bu aleti almanya dan Almaya kalksam (Türkiye de satılanda fabrika çıkışlı oryantal paket var mı bilmiyorum) emo usb taksam sorun olur mu? Almayı düşündüm ama emo usb olmazsa aletin tadı çıkmaz.Cevabınızı bekliyorum.

Cihazı istediğiniz ülkeden alabilirsiniz, farketmez EMO usb ayrıca satınalıp yüklersiniz, dünyanın neresinde olursanız olun, emo usb den verilen şifre ile online Güncellemeleri usbnize ilave edersiniz,güncelleme çıktıkça.
Ama yurtdışından cihaz alıp Türkiye ye getirdiğinizde Garanti konusu sorun olabilir bunu net bilmiyorum.

Teşekkür ederim hayır dileğiniz için, ilave edeyim S750 nin sesleri muazzam, Emo usb ise bu cihazda mükemmel ötesi olmuş, cihazın gelişmiş ses kartı ve Yeni hoparlör seti, emo yu da uçurmuş resmen....

Hayırlı olsun Hocam. Güle güle kullanın. Benim nacizane sorum. S750 nin S950 den neyi eksik neyi fazla. Birde s950 nin fiyatı nekadar olmuş acaba sorabildiniz mi?

Tekrar hayırlı olsun....