• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

Cevap: ilk yamaha s750 emo usb cihazi aldim

s750, s950 nin vocalizer, ve bir çok özelliğinin kısıtlanmış halidir , yakında yamaha arap modeli olan sağ sol pitch bend li or750 modelini piyasaya sürecek kasası s750 gibi olup üzerinde koma skalası ve yüklü arap ritim sesleride olacak.

arkadaslar cok net korg pa600qt den sonra korg pa3x almistim ama onlardan once or700 um vardi simdi hepsini satip s750 aldim ...oyle bir aletki album yapilir s750 ile davullar super.ama sahne icin or700 daha iyidi ama su anda aranjorluk yaptigim icin s750 tekim

s750 t4 olan studio kit varmi ...

s750 s950'nin vocalizer ve bir çok özelliğinin kısıtlanmış halidir lakin sound olarak çok fark var.

Evde akustik gitar calan arkadasiimla s750 min concert gitarini beraber caldik arada fark yok :)
Cok memnunum a2000 e gore cok ilerleme var

bigilendirildik çok iyi oldu. Teşkkürler. Hayırlı olsun.

bu yorumları okuduktan sonra gder bi s950 alırım maddi sıkışıklıktan dolayı 3x sattım or700 v2 plus aldım 3yıldır kullanıyorum ama baktımki onda bile güzel sound var stüdyom var orda kayıt yapıyorum sound süper korglar sert yamaha daha tane tane geliyor birde bu yorumların üstüne s950 gider şimdi

burada arkdaşta s950 var.aletin her tarafını inceledim zaten ben yazıp çiziyorum aleti.sesler muhteşem,vocadır muhteşem emo usb ile türk sampling sesler ve rtimler ses işlemcisi çok iyi olduğundan soundlar mükemmel çıkıyor.tyros larda türk çalışması pek yok bu yüzden tyrosa en iyi alternatif s950 olabilir.s 750 de muhtemelen soundlar çok iyidir.

12000 lira Tyros a vermek istemedim, ev kullanıcısıyım, emo usb dahil 4700 e s750 geldi, ben yamahanın a 2000 dahil tüm cihazlarını kullandım ( a300tr -a1000tr -or700tr - a2000tr ) özellikle S750 A2000 nin bile çok çok çok üzerine çıkmış ve hayret vericidir ki aynı Emo USB bu s750 da çok daha kulağa hoş geliyor.

tüm sesler son derece gerçekçi, tüm kategorilerde ritmler tane tane, zengin , gerçekçi. Mutlaka cihaz alack kişinin deneyip canlı kullanması gereken bir cihaz.

üzerine 1200 lira daha verilse s950 alınırdı ama ev kullanıcısına çok lüks olurdu, ama or700 ile kıyaslanamaz bile , or 700 den sonra size bu s750 veya 950 tyros etkisi yapar yani...