• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

inceden bir sitem korg türkiyeye

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
korg türkiyeye sesimi duyurmak istedim

nedenmi?

BUNCA INSANLAR MERAK ICINDELER BENIM GIBI AMATÖRCE INSANLARA TANITMAYI BIRAKACAGINIZA CIKIN ARKADAS BU ORG SUNU SUNU YAPIYOR BIZ SUNLARI YAPIOYRUZ VE SU TAHRIHTE PIYSAYA SU FIYATTAN SÜRECEGIZ DESENIZ NE OLUR?

ALMANLAR DAHA ORG SATISA CIKMADAN 4 VIDEO YAYINLADILAR KI INSANLARIN ÖN BILGILERI OLSUN DIYE BIZ NIYE GEC KALIYORUZ?
BIDE ONLARI BEGENMIYORUZ

ONLARI SAVUNDUGUMDAN DEGIL AMA BI ISI YAPIORSAK MILETIDE AYDINLATMANIZ OLDUGUNU DÜSÜYORUM BIZIM MILLETIMIZ COBAN DEGIL HERKESIN HAKI BISEYLERI ANA YERINDEN ÖGRENMEK

KUSURA BAKMAYIN AMA COK SINIRLENIYORUM KORG TÜRKIYE NE KAYBEDECEKKI ACIKLAMA KENDISI YAPSA ONA COK SINIRLENIYORUM TÜM AVRUPADA CIKTI ORG ZATEN COGUNUN ELINDE DAHA NEYI SAKLIYORSUNUZ?

LÜTFEN SIZLERDEN RICA EDIYORUZ BIZLERE SIZLERIN DETAYLI BILGILER VERMENIZI ISTIYORUZ

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: inceden bir sitem korg türkiyeye

Ertan hocam bizler bu tür konular açtıkça onlar daha bize çok konular açtırır bilerek açıklama yapmıyolar lütfen onlar aramızda ve bizim bu halimize gülüyolar aleti kafalarına göre fiyat vericekler nabız ölçüyolar.biraz sabır lütfen bu tarz konular açmayalım artık

anliyorum seni alicim bence sen cok haklisin ben pes ediyorum artik zaten bu konu hakinda bisey yazmayacam dedin gibi nabzimizi yokluyorlar

kardeşler biz bu orgu ilk duyduğumuz zaman fiyat 1299 dolar türkiye satış fiyatı denildi e o zman gelin bu fiyatın üzerine çıkarlarsa boykot edip hep beraber almayalım bakalım elmi yaman beymii ne dersiniz...

Avrupa da alternatif cok tabi. Ama türkiyede mecbur alacaklar deyipte garanti diyorlar müşterileri. Bence avrupadan yüksek fiyattan almayın hakkınızı arayın arkadaşlar. Hemen atlamayın ilk cıkan alete.

bencede fiyat umduğumuzda pahalı olursa boykot edelim almayalım.yalnız bizdede baya baya gelişmeler olduğunu farkettim arkadaşlar,eskiden olsa hiç sesimizi çıkartmazdık ama şimdi hertürlü tavrımızı ortaya koyabiliyoruz.bence bu kadar tepkiyi görüpte fiyatı yukarı çekemezler tabi bu boykotlar sözde kalmazsa.

slm arkadaslar cok özr dılıyorum sız bu kafayla gıdersenız korg.a daha cok mahkum kalırsınız kımse klawyelerını satmasın yıne fırmalar cıkartsın klawyelerını almayın bakın o zaman neler oluyo

fiyat yazılan gibi olursa ben ve etrafımdaki 5 kişiyi saymasınlar,almayız aldırmayız,sonları korg pa 500 gibi olur sonuçta bulunmaz hint kumaşı değil bu.

slm arkadaslar cok özr dılıyorum sız bu kafayla gıdersenız korg.a daha cok mahkum kalırsınız kımse klawyelerını satmasın yıne fırmalar cıkartsın klawyelerını almayın bakın o zaman neler oluyo

abim piyasa öyle bi hal aldıki hiçte korga mahkum kalmayız.bütün klavye firmaları türkiyenin müthiş bi pazar olduğunu anladılar atrık korgta bunun farkında vede yukarda yazdığım gibi artık biz kullanıcılarda uyanmış durumdayız bu pazarı bi kaybederlerse birdaha zor kazanırlar.

para kolay kazanılmıyor bunu unutmayın arkadaslar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri