• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

inceden bir sitem korg türkiyeye

Cevap: inceden bir sitem korg türkiyeye

YeRİNİZDE OLSAM BEN PA600 ALMAM YENİ ÇIKAN Bİ ORGU ALICAĞIMA Bİ SÜRE ELİMDEKİ CİHAZLA DEVAM EDERİM PA600 ÇIKAR GÜNCELLEMELER OLUR ALET PİYASAYA NEZAMAN OTURURSA OZAMAN GİDİP ALIRIZ.ENAZ 6AY VAR AKSİ TAKTIRDE ZARARA UĞRARSINIZ BU YAZIMI SAKLAYIN

PA600 ne kadar kendinden söz ettirdi. Piyasaya çıksada ortam rahatlasa :). En azından hakkını verse bari bu kadar tartışmaya değer bir alet olur inşallah. Fiyati diğer arkadaşların dediği gibi 1000 Euorda olsa 1500$ da olsa illaki alıcı bulacaktır. Ertan abinin dediği gibi Almanlar cihaz çıkmadan tanıtımınıda yapmış fiyatıda belirlemiş. Korg Türkiye'nin ne bir açıklama ne bir demo koyacağını düşünmüyorum. Buradaki yazıları okusalar nasıl olsa herkes bilgi sahibi diyeceklerdir. İlk elden ve resmi bir açıklmaya gerek yok diye düşünebilirler. Bakalaım 1-2 ay daha bekleyeceğiz. En azından satış tarihini net olarak söyleseler oda yeter. Herkese bol kazançlar, hayırlı günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben pa500 ü ilk çıktığı zaman aldım sadece fiyatta pişamn oldum çünkü ilk kez prof klavye almıştım bilmiyordum bile çalamıyordum ama kendimş evde geliştirdim 1.5 senede sonra düğünlere gimeye başladım yani ilk zaman bilmiyordum ilk çıktı yeni diye atladım ama şimdi atlamam desemde yalan olur çünkü ertan abiyle videolu görüşme yaptık dinletti orgu saolsun set filan yükledik pa800 seti var tonlar bana iyi geldi pa500 le kıyaslamam bile ben evde kulanıcam zaten ama fiyat bu denli yüksek olursa tabiikide kesinlikle almam

sevgili arkadaslar,inanin sizi anlamakta bazen zorluk cekiyorum,olmayan bir alet icin bu kadar yorum ve fantazi valla bravo,pa600 icin 50 konu daha acilsa 50 sefer yazacaksiniz.elinizde teknik ozellikleri haric hic bir ispat olmadan ortaligi yangin alanina cevirdiniz valla.artik bu konu bir deli kuyuya tas atar 40 tane akillida cikarmaya calisir vakasi oldu.biri olmayan fiyati yazar,biri sitem eder,biri pa800 ile ayni der,yapmayin arkadaslar hepiniz degerli ve bilincli muzisyenlersiniz konuyu bu kadar lastik gibi uzatmayin artik,bekliyelim va gorelim bakalim ne olacak.......herkeze selamlar.......

aslinda bisey yazmiyacaktim ama laf bana geldigi icin yazmaya karar verdim

baris ustam tabiki sitem ederim cünkü 42 senedir almanyada yasiyorum bir bilgi edilmek istedigimde cevabini ücretsiz alabiliyorum bir bunida burdaki gerekse bayilerveyada yetkililer kendi görevi olarak görüp insanlara ön bilgileri korukmadan veriyorlar

ben benim ülkemdede aynisi olmasini isterim ben orgu 950 euro ya almanyada alabiliyrosam benim türkiyede yasayan arkadaslarim ustalari abilerimin vede kardesleriminde ayni fiyatan almasini isterim
benim ülkemde ne eksik ki nedende ayni fiyattan olmasin

bu gibi konulari tabiki yerinden duymamiz daha saglikli olur ama adamlar umrunda bile degil biri icinden cikipta biz su tahrihte su fiyata sunacagiz demiyor
sence bu dogrumu?
onun icin tabiki her kafadan bir ses gelir

nasil baska ülkelerde fiyati belirlendiyse bizim ülkedede belirlensinde bizlerde alip almiyacagimiza karar verelim

cünkü piyasda sadece korg yok bak a 2000 babalar gibi 999 euro eyer fiyat belirlense simdiden karar vermemiz bizim acimizdan daha saglikli olur cünkü a 2000 kampanyada.

bilmiyorum anlatabildimmi ama böyle sesimi duyurmak istedim cünkü bizimde hakimiz org hakinda herseyi yerinden ögrenebilmek

saygilarimla

aslinda bisey yazmiyacaktim ama laf bana geldigi icin yazmaya karar verdim

baris ustam tabiki sitem ederim cünkü 42 senedir almanyada yasiyorum bir bilgi edilmek istedigimde cevabini ücretsiz alabiliyorum bir bunida burdaki gerekse bayilerveyada yetkililer kendi görevi olarak görüp insanlara ön bilgileri korukmadan veriyorlar

ben benim ülkemdede aynisi olmasini isterim ben orgu 950 euro ya almanyada alabiliyrosam benim türkiyede yasayan arkadaslarim ustalari abilerimin vede kardesleriminde ayni fiyatan almasini isterim
benim ülkemde ne eksik ki nedende ayni fiyattan olmasin

bu gibi konulari tabiki yerinden duymamiz daha saglikli olur ama adamlar umrunda bile degil biri icinden cikipta biz su tahrihte su fiyata sunacagiz demiyor
sence bu dogrumu?
onun icin tabiki her kafadan bir ses gelir

nasil baska ülkelerde fiyati belirlendiyse bizim ülkedede belirlensinde bizlerde alip almiyacagimiza karar verelim

cünkü piyasda sadece korg yok bak a 2000 babalar gibi 999 euro eyer fiyat belirlense simdiden karar vermemiz bizim acimizdan daha saglikli olur cünkü a 2000 kampanyada.

bilmiyorum anlatabildimmi ama böyle sesimi duyurmak istedim cünkü bizimde hakimiz org hakinda herseyi yerinden ögrenebilmek

saygilarimla

sevgili abim,ben senin adina ve baskasinin adina konusmadim uzerine alinma lutfen,sadece konu uzadikca uzadi o kadar,konuna gelince bende yaklasik 16 yildan beri amsterdamda yasiyorum,avrupadaki durum farkli,neden biliyormusun cunku avrupada korgun cok buyuk bir pazari yokda ondan sadece turk ve arap muzisyenler aliyor,onun icin bizle extra ilgilnmeleri cok normal,ama tr pazari cok buyuk ve korg bir numara yani bayiler sen almazsan oburu alacak mantigi yani alici cok.avrupada toplasan kac korg satiliyor,sadece trde ne kadar,benim bildigim 15000 korg kullanicisi var turkiyede artik farki sen anla,almanyaya selamlar.

Biraz da stokteki pa500 Türkiye bitsin diye gecikiyorlardır belki..:) Belki de onun fiyatı da ucuzlar..

Bizde bu maymun iştahlılık olduğu sürece bunlara hazır olun derim.Pa 80 neyine yetmez bir müzisyenin ama olurmu pa500 çıkmış koş al pa3x çıkmış koş al pa800 çıkmış koş al şimdide pa600 ... aman koşalım arkadaşlar ... biz böyle koştukça adamlar tabiki hiç bir açıklama gereği duymaz nasıl olsa koşuyoruz.. Adamlar kıymet bilip güzel güzel setler hazırlayıp ikramda bulunuyor mu piyanistlere ? koca bir hayır.. her zaman iddiamdır yine öyle maharetin %30 u klavyede ise %70 sizdedir.. %30 için bu kadar koşmaya gerek var mı?

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri