• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

inceden bir sitem korg türkiyeye

Cevap: inceden bir sitem korg türkiyeye

korg bu forumu okuyup ayağımızı denk alalım mı diyecek bu sadece temenni olur adamlar üretmişler alan alır almayan almaz mantığını terketmezler, mevcut modellerde pax serileri gibi ultra uzman cihazlarda var pa 80 pa 500 800 gibi cihazlarda var. Korg piyasayı kuşatmış zaten kuşatacağı kadar. Muhtemel olacak olan şu, pa600 çıkar satış fiyatı 1500 euro dahi olsa bırılerı gıder alır. 75 milyonluk memlekette yaşıyoruz.

alacak bırılerın bosa harcıyacak parası cok o zaman

Katılıyorum pa600 1500 euro da olsa görürsünüz millet görmemiş gibi kapışacak. 10 küsür yıllık haşatı çıkmış pa 80 ler bile 2500 tl ye bu ülkede satılıyorsa bu fiyat az bile. Kusura bakmayın ama biraz kendimizi eleştirelim. Daha düne kadar technics vs1 roland e70 korg i3 vs orglarla program yapıyordunuz ki şu andaki pa 80 gibi orglarla neler yapıyorsunuz ve temiz temiz diye bu orgu satıyorsunuz. Hem para kazanamıyorum diyorsunuz hem bu orgla yapılmayacak şey yok diyorsunuz hem de çok temiz orgum satılık diyorsunuz. Herkezde biliyor bizim insanımız müzisyenden müzikten pek anlamıyor malesef. Kutuyla ritim çal oynarlar, org kenarda dursun teyp çal oynarlar sen niye çalmıyosun demezler. Birsürü para verip pa600 gibi org alacaksın içinde farklı bilmediğin ritimler seslermi olacak kutu sesine oynayan insanımız vaybe pa 600 ne güzelmişmi diyecek. Burdaki olay müzisyen arkadaşlarımızın bitmek bilmeyen ve bitmeyecek olan ritim ve ses saund tatmin duyguları. Pa 80 i pa 800 gibi yaptım diyorsun aynı ritimleri yaptım diyorsun pa 600 de de aynı ritimler olacak. Bu doyumsuzluk niye. Biz böyle olunca bu orglar deyil 1500 euro 7500 euro olsun alıcı bulur.

alacak bırılerın bosa harcıyacak parası cok o zaman

kimse parasını boşa harcadığını düşünmez pek. herkes kendi bildiğini en doğru olarak adleder. bahsi geçen cihazı uzmanıda alacak acemiside.

korg pahalıda satsa ucuzda satsa yine alacağız yine alacağız.

Slm.Arkadaslar valla bu pa600 gereginden fazla abarttiniz vede saticilar inanin ellerini ovusturuyor.nacizane tavsiyem gelin bu aleti alacak arkadaslar 5 bilemedin 6 ay bekleyin fiyati dusursunler oyle alin paraniza yazik ..bi korg furyasidirki gidiyor.tamam Allah var iyi alet.ama fazla deger verirseniz ederinden fazla ucret odersiniz..suna da eminimkii eger kendi malimiz olsaydi bu kadar meth etmezdik...

Bakın arkadaslar bende pa 500 kullanıyorum ama nasıl ben pop muzık yaptıgım ıcın klawye kullanmıyorum sadece oyun havaları yada sanat muzıgınde kullanıyorum dıyecegım su ınanın yazık yanı o kadar verılen paraya hako1975 kardesımızın dedıgı gıbı muzısyene saygı yok neyazıkkı ben kımseyı kotulemıyorum asalamıyorum oyle bı nıyetım asla olamaz ama bu sıtededekı hemen hemen cogu arkadaslar muzıkten gecınıyordur yazık o kadar paraya en kıytırıktan klawyen olsun adam gıbı anlının akıyla o ısten cıkabılıyorsan senden mutlusu olmaz

Cihazı kendi skalasındaki Pa500-Pa800 ile değil de gidip 3x ile karşılaştırırsanız, daha bırakın cihazı test etmeyi yada tesisatta deneme yapmayı, internette adam akıllı bir videosunu bile izlemeden "3x soundu var alette usta" derseniz bu fiyat gayet normal olur. pa600 çıkıcak diye cihazını satıp bekleme moduna geçenler var, hayretler ediyorum.

devam etsınler beklemeye

USTAD almanlardan bahsetmissin adamlar alet cıkmadan 4 video hazırlamıs diyorsun cok iyi de onlar alman orda insan hakları her zaman ön planda diyorlar bizdekilere gelince kactane kalpazan pusuya yattı bekliyor bir bilsen kim nasıl para kazanırız onların hesabını yapıyor yok set yok orası yok yok burası degismesi lazım yok plus aklına ne gelirse hepsi pusuda bekliyor sen hic merak etme mevsimi gelince mantar gibi cıkarlar yer yüzüne beni söylediydi dersin SİMDİDEN HERKEZE HAYIRLI olsun yiyecekleri kazıklar :)

Ertan hocam bravo. Korg turkiye cok duyarsiz bu konularda ama bizde orgu almaktan duyarsiz kalacagiz
Ha fiyat konusu 1000 euronun ustundeyse bizde almayiz yamaha a2000 gibi onlarda fiyati dusururler
Bence insanlarin heveslerini kirmasinlar akilli olmak lazim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri