• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte gerçek düzenli pa800 set

Cevap: işte gerçek düzenli pa800 set

Evet.
Style recorda girdikten sonra , menu tusuna basarak acılan sayfada 3 üncü kısma gireceksiniz. Sanırım style edit olması lazım ismi.
Daha sonra alttan transpoze sayfasına gecerek, inceltmek istediginiz accomp kanalını seciniz ve +12 yaptıgınızda execute butonuna ekrandan basarsanız 1 oktav incelecek.
Hocam çok teşekürler benim için önemli bilgi.eğer yapamazsam özelden mesaj atarım çok teşekürler

linki bulamadım bir bakarsanız iyi olur hocam saygılar...
Erencim şimdi baktım linkte sorun yok.indirme sayfası açılmıyorsa ağ bağlantıları tcp ıp iletişim kurallarından dns ayarlarını değiştir 4221-4225 yap

emeğinize teşekkür

hocam bu düzenli seti indiremiyorum .linki değiştirme ihtimaliniz varmı.saygılar

Hocam Başka bir linkten paylaşırsanız sevinirim. Çocukta Dns ayarlarını yapmaya çalıştı ama bir türlü olmuyo.

İstek üzerine yeni link
bayramınız kutlu olsun

.
Yeni link galiba sorunlu, 4 Share den indirip yeni bir link vereyim.

Emek ve paylaşımlarınız için Teşekürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekürler Betermen kardeşim.Bayramınız kutlu olsun.Bu arada anlamadığım benim bilgisayarımda linki tıkladığımda indirme açılıyor sorun yok.Sanırım internet ağ bağlantı ayarları ile ilgili.