• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Işte korg pa55 işte altyapı seven ne yapar

sultanahmetkaraman

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Merhaba arkadaşlar,durgun olan bu zamanda ucuz bir klavyeden yeterki işlensin muhteşem bir altyapı denemesi. Rahmetli Esin Engin den Seven Ne Yapar umarım beğenirsiniz selamlar saygılar.

Umarım yorumlarınız olumlu olur.

Cevap: Işte korg pa55 işte altyapı seven ne yapar

hocam öncelikle ellerinize sağlık teşekkürler paylaşımlarınıza

pa 55 tr türk müziğinin altından girip üstünden her türlü çıkar,canavar gibi cihazdır pa 55 tr,

Rica ederim efendim.Bu küçük piyasada herkes klavyesini övüyor,demolar paylaşıyor.Burda amaç övmek değil paylaşmaktır.Bırakalım Klavyenin iyi olup olmadığına dinleyenler karar versinler.Elimden geldiği kadar diğer klavyelerle yapılan örnekleri burada paylaşmaya çalışacağım.saygılar sevgiler

öncelikle çok güzel bir demo olmuş eline sağlık hocam. pa55 hiçte yabana atılacak bir cihaz değil aksine şu ortamda işi bilen bir müzisyenin elinde her alanda ekmek yedirecek bir cihazdır. samimiyetinizden ötürü teşekkür ederim. mütevazilik bir müzisyenin asıl mesleğidir bence. sizde fazlasıyla göstermiş oldunuz bu yönünüzü. devamını bekleriz.. bu arada parça ''seven ne yapmaz'' olcaktı :) icrası doğru ismi yanlış olmasın saygılar..

elinize saglik

guzel olmus

Paylaşım için sonsuz teşekkürler ellerinize sağlık...

Merak ettim ama dinleyemedim.

"File has expired and does not exist anymore on this server" Türkçe meali :) Dosyanın son kullanma tarihi geçti veya artık anabilgisayar üzerinde bulunmuyor..