• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte Pa600 :)

Cevap: İşte Pa600 :)

pa800 alıp pa600ü beklemediğim için hiçte pişman olmadım valla :)

öğğğ kusacam bune böyle yaw :S

Bu korgun bize 'Beterinde beteri var.' deme şekli heralde. Yanlış anlamadıysam kasa küçük microarranger kadar. mp3 alsa nolur sample alsa nolur ya hiç beklemezdim.

orgu kasaylamı değerlendiriyosunuz ben beğendim sample alıyosa vede ucuzsa alırım

unutmyalım ki bu alet synthesizer yani ses üretme olanakları çok yüksek bu aletin üstünde ses üretebilirsiniz pa 800 3x de kullandıgımız sesler zaten syntn ların üzerinde yapılıyor triton ve kronos gbi bnce bu aletin geliştirilme potansiyeli var.

Türkiyedeki müzisyenlerin bu aleti seveceğini hiç düşünmüyorum.

sadece bir resime bakarak bir alet anca bukadar kötülenebilir. bu alet denendimi canlı dinleyen oldumuki bukadar önyargılı yaklaşıyorsunuz. kasası iyi değil vs. pa800 kasası nekadar iyi. adamlar samplng hafızasını açık bırakmış. dışardan ses falan atabiliyosunuz. mp3 vs. yamaha a2000e dünya para veriyorsunuz ama dışardan ses falan atamıyosunuz. birilerine muhtaçsınız. yıllarca 80le iadare edenler oldu. ben hala pa55 kullanıyorum. ilk çıktığından bu yana daha tık demedi. kasaya laf atanlar paranız varsa kasası iyi görünen 3x alabilrsiniz. bence tutacak bu alet. zaten bildiğim kadarıyla Türkiye'de satılcak model bu değil. yani pa600QT modeli olucak. fiyatıda uygun olucak. zaten a2000e b5e karşı çıkacak bir alet. çok fazla profesyonellik bekleyemezsiniz. bence almaya değicek bir alet...

pa500 ü de çok kötülemişlerdi bakalım zaman ne gösterecek bence çok ön yargılıyız!

dış görünümü değil işlevi önemli benim için yarın bigün kötüleyenler alırsa hiç şaşmam doğrusu.

96 mb ise sampling hafızası ve o usb leri kullanacaksak pa800 yerine almaya ne gerek var o zaman....kasa değiştirip duruyorlar vw marka araba gibi eskiyeni seata skodaya tak sıfır diye sat...sonuçta 1.300 eurodan aşağı olacağını zannetmiyorum amaç sıcak para çevirmek olsa gerek korg için...hayırlı olsun herkese ama pa3x düzelip emo da çalışma yapana kadar biz pop klavyecileri için şu anda yamaha tek çözüm...