• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte rolan bk5 or

YİGİT

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: işte rolan bk5 or

bakalım bu alet gw8 den daha iyiolursa korgun performansını yakalabilir roland.

USB yeri nedir öyle ya. Küllük gibi. Biraz ufak yapar insan. Ne cins bu roland ın mühendisleri ya. Valla gıcık oluyorum bazen...

roland ritmli klavye olarak amatörle hitap ediyor sanki,synth lerine lafım yok süper ama bu ritmli klavyeler talaş,arkadaşın dediği gibi dizayn eksilerde,hiç bir şekilde bana hitap etmiyor,sanırım kullanım pratikliği falanda baya bi zordur bunun,hal böyle olunca korg a gün doğuyor zaten sanırım o yüzden fiatları uçuk kaçık ya,ritmli klavyeler durum belli,korg açık ara önde,ALLAH tan yamaha varda piyasa dahada uçmuyor,tabi bu söylediklerim Tr piyasası için ,yurt dışında ne nedir nasıldır bilmiyorum,roland,ketron hala böyle klavyeler üretirse bizde hala pahalı şekilde klavye alırız,piyasaya aynı segment e klavye modellerinin çıkması rekabet ortamı yaratır ama gel gör ki,rolandın ritmli klavyelerde müşteri portöyü daha çok ev kullanıcıları veya amatörler için,ketron keza bi klavye çıkarttı hem çok pahalı hem hala yazılım sorunlarının hakkından gelemediler kaç yıldır,yani o yüzden olan yine tüketiye oluyor,bu cihazın demolarını dinleyemedim ama sanırım yuh bunudamı yapmışlar dedirtecek tipi yok boşa heveslenmeyin derim ben,saygılar....

bu orgun ekran boyutu kac mm dır sıtesınde 160x160 falan yazıyo bişi anlamadım...?

hele şükür or yapmışlar yuh yani millet aya çıktı roland daha ne yapsak diye düşünmeden protip gibi bişey yapmış :( eski bir rolandçı olarak oryantal müzik yapan doğu ülkelerine daha yeni el attılar.Bari diğer markalara bakıp daha ilginç daha yenilikçi bişeyler ekleseydiler.Küllük yerine....

Ne yazıkki bu alettdede gw 8 dekim tùrk ritimlerine benzer sesler ve kitler var batıları yalnız gw8 den iyi ritimleri ama kitler sound olarak Türk sesleri ve kitlerde çok büyük bir deişiklik yok malesef gidip bizzat dinleyen arkadaşların yorumları bu yönde musikmeeesede 2012 de test edilmiş Mayıs ayı gibi Türkiye'de olma ihtimali var fiyat veremiyorlar ne yazıkki bakıp şahsen inçelemeyi düşünüyorum ama yine hüsran galiba

Alete ses ve ritimler Emrah Kaça tarafından yapılıyor.Aletin büyüklüyü deyil işlevi önemli.Siz işlevine bakın.