• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte rolan bk5 or

Cevap: işte rolan bk5 or

Bu alet pratik ve çok özelliği var. Okumadan görmeden ön yargılı olmayalım. Bk7m modeli korkunç sattı ve yeni 1.06 osuyla eksikleride giderildi. Roland ağır ağır geliyor. Bu modelde artık g600 a benziyor sözünü duymayacağız. Tonlama değişmiş. Eğer türkiş kit ve seslerde başarı sağlanırsa bu alet yılda 2000 adet satar. Transpozeli ve tempo ayarlamalı mp3 playeri, mp3 den istenilen frekansı silme,davulun her sesine uygulamalı paremetrik eq vs vs. Karşınızda çok gelişmiş bir alet var. Tipini falan boşverin.. Yeterki sesler beğenilsin......Elinizdeki org kaç mezur ritim yazıyor... Bu alet 133 mezur yazıyor.....Davulun her sesine ayrı ayrı paremetrik eq. uygulayan başka org varmı...(bas,midle ve tiz pa3x uyguluyor ama paremetrik değil) Hele mp3 den istenilen mezur işaretlenerek loop şeklinde tekrar ve üzerine canlı perf.çalma özelliği çok şaşırtacak.....Rolandın ayak sesleri......

BAŞKA SÖZE HİÇ GEREK YOK İNSANLARIMIZ ALIŞMIŞ HEMEN ÖN AYARGILI OLMAYA BU ALET GW 8 LE AYNI OLMADIDIĞINI DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM BEN YİNE YAZIYORUM İÇERESİNDEKİ DRUM ve PERCUSYONLAR ve SAMPLE SESLER TAMAMEN YENİDEN YAPILMIŞTIR VE TÜRK MÜZİĞİNE UYUMLUDUR.BU ÇALIŞMALARI SAYIN EMRAH BEY YAPMIŞTIR VE ÇALIŞMALAR BİTMİŞTİR.BU BK-5 OR MODELİ ADI ALTINDA ÇIKAÇAKTIR AYRICA İÇERİSİNDE 20 CİVARINDA TÜRK RİTİMİYLE BERABER SATILACAKTIR.FİYATTA GW 8 in ÇIKIŞ FİYATIYLA HEMEN HEMEN AYNI OLACAKTIR.

SAYGILARIMLA..

Roland iyi ve sağlam aletleryapıyor batılarda iyi ancak iş Türk ses ve ritimlerine gelince olay deişiyor bu alette biraz dahaiyileşme var tabikiiii ama yeterli deil sampling olayı fantom da var bu klavyelerde de olması gerekirki piyasada en azından Türk piyasasında tutsun roland g 600 800 ve 1000 serilerinde zamanın ilerisindeydi yine öyle olması sadece rolandın stratejisin deişmesine bağlı yoksa bu yoksa roland tùrkiyede düğün piyasında en azından girmesi zor gibi olayın synti kısmı ise roland üst seviyedir rolandı Türk piyasasına yönelik alet yapmaya ikna edecek rahmetli barkat gibi işin başında ve yaptırım gücü olan kişilerede ihtiyaç var bence

ÇOK HAKLISIN AMA BENCE ROLAND BENCE BUNUN FARKINA ve BİLİNCİNE VARIYOR SANKİ ÖZELLİKLE BU MODEL İÇİN AYRICADA EMOYLA ÇALIŞMASIDA AYRI BİR GÜZELLİK BENCE ROLAND ÇOK YAKINDA ÇOK DAHA KALİTELİ İŞLER ÇIKARACAĞINI TAHMİN EDEBİLİYORUM ŞİMDİ BU BİR PAZAR BENCE ÇOK AKILLICA VE YAVAŞCA İLERLİYOR ZATEN BİRDEN TÜRK PİYASASI İÇİN BİR ALET YAPSA SEN CE KAÇ KİŞİ BUNA İNANIP ALIR BİR DÜŞÜN BAKALIM ÇÜNKÜ ROLAND TÜRKİYEDE ARAP ÜLKELERİNDEKİ POTANSİYELİNİ ÇOKTAN KAYBETTİ VE BÖYLE UCUZ ALETLERLE ŞUANDA BENCE BİR YER YAPIYOR BİZ KULLANICILARA BU BİR STRATEJİDİR. BANA GÖRE BEKLEYİP GÖRMEK LAZIM

G600 den başka rolandım olmamıştı. Bir sorum olacak rolandta kit düzenleme dizme var mı ?

E40 ve g600 gibi bi efsane daha yaratsa ama zor gibi