• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İŞTE ROLAND ın yeni klavyesi... ROLAND E-A7

Cevap: İŞTE ROLAND ın yeni klavyesi... ROLAND E-A7

yakında bedavaya isteyecenuz ... 5bn tl cok güzel bi rakam aslında alet de cok güzel ozellikler var tmm bazi negatif yonleride var ama hanı bacaksıza bak kiminle yarışıyor derler ya haa bence roland tam olarak şu an bunu yapmakta kucucuk aletın icine kocaman işler yapan workstations yapmış...

Sizler rolandin elemanlarimisiniz ya 5000 tl az bi rakammi hayret bi sey anlamadim gitti isteyen alsin kardesim aletin fiatini ucurdunuz onu

bu rekabet döneminde bir çok yeni ürün çıkarken adından çokça söz ettirecek ve iyi bir yere gelecek ürünler sadece fiyat / performans ürünleri olacaktır.bence yakın dönemin 2-3 sene içindeki en iyi fiyat performans ürünü korg pa 600 qt dir.özellikle dolar kuru çok fazla yükselmeden önce. roland e a 7 için açılanacak fiyat efsane geri dönüşü anlamında ve sınıfında edineceği yer anlamında kesinlikle makul bir fiyat olmalı........ benim beklentim bu şekilde.....

Arkadaşlar Roland E-A7 nin Yurt dışı fiyatı 869 Sterlin, yani 4000 TL civarında.. Vietnam da 3870 TL
Ülkemizdeki İthalat ve vergi oranlarını düşünürseniz bana göre satış fiyatı 5000-5500 TL arası oynar gibime geliyor.
Ha Roland Türkiye pazarında yeni bir çıkış yakalamak isterde fiyatı sübvanse ederse onu bilemem keşke 4500 TL 24 ay taksit olsa.. :)

Normal şartlarda ederi 4.000 TL'yi geçmemeli. Bence Can Başar, Salim ve birçok kişiden biri illa bir çalışma yapar. Ticari anlaşmalar önemli. Roland'ın son şansı artık bu. Ayrıca tuşlar çok karışık geldi bana. pa800'de tuş şekillerinin değişik olmasını çok istemiştim. Aynı renk ve tip olması karanlıkta işimizi zorlaştırıyordu. Bunda nasıl olacak acaba?

4000 veya daha aşağısı olursa ROland Va 7 gibi satar bu alet.Ama piyasada dolar Euro yüksek olduğundan 4 bin le 5 bin arasında gelebilir diye düşünüyorum.

Roland ve 5.000 TL ve ucuz....İlginç...hadi aldık aleti 3 ay sonra satmak istesek kaça satabiliriz....ve hatta satabilirmiyiz....Korg da sıkıntı yok...PA4X 11-12 bin liralardan bahsediliyor...ama korkmadan alınıyor,çünkü parası üstünde...istediğin anda 300-500 zararla satabiliyorsun...ben de BK5 kullanıyorum...yeni aleti almak isterim tabiki...ancak BK5 İ satabileceğime bile inanmıyorum...Zuhale gitsek desekki al bk5 i üstünü verelim ea 7 alalım,dükkana sokmazlar bizi...Parayı da sokaktan toplamıyorum...BK5 ile devam...nasıl olsa bu şartlarda yeni alette satmaz ,satsada yanlış politikalar yüzünden ikinci el fiyatı düşer...tıpkı bk5 te olduğu gibi...o zaman bk5 in yanına alırım...Katip20 önemli bir tespit yapmış yukarda...f/p ürünü bencede pa600 dü...ara model olmasına rağmen alet önemli satış sayısına ulaştı ve şu anda çevremde çok fazla arkadaşım pa600 kullanıyor...

Bu ülkede org alınmaz...

yeni alet cıkınca bk5 geri plana atılır dusuncesındeyim...........................................

atılsında .. insan bir açıklama yapar "artık bk5 e desteği bıraktık" falan diye...o da yok....