• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İstiklal Marşı Çalma

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 4K

BaTuH

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Keyboards
Arkadaşlar,
Hepimizin İstiklal Marşını çalması gerektiğine inanıyorum ve bu yüzden eğitim amaçlı Marşımızın Midisini (Yamaha modelleri için) ve notasıyla beraber akorlarını hazırlayıp sunuyorum.. (Akorlarını çok basit tuttum ki kimse zorlanmayacaktır sanırım)

Eğer ki notası ile olmuyor veya yapamıyorum diyorsanız ;
Midi dosyasını orgunuza yükleyin ve SCORE bölümüne girin..Hem melodiyi hemde akoru orgun ekranında görebilirsiniz..

Not : Nota yazım şekli bazı kurallara uygun değildir..Akorlar dizeğin altındadır..

Ekli dosyalar

• İstiklal Marşı.zip
    77.1 KB · Görülen: 172
Arkadaşlar,
Hepimizin İstiklal Marşını çalması gerektiğine inanıyorum ve bu yüzden eğitim amaçlı Marşımızın Midisini (Yamaha modelleri için) ve notasıyla beraber akorlarını hazırlayıp sunuyorum.. (Akorlarını çok basit tuttum ki kimse zorlanmayacaktır sanırım)

Eğer ki notası ile olmuyor veya yapamıyorum diyorsanız ;
Midi dosyasını orgunuza yükleyin ve SCORE bölümüne girin..Hem melodiyi hemde akoru orgun ekranında görebilirsiniz..

Not : Nota yazım şekli bazı kurallara uygun değildir..Akorlar dizeğin altındadır..

Her akşam eve geldiğimde orgu açma gibi bir fırsatım yoksa, illaki bağlamayı kucağıma alır ve istiklal marşını çalarım ilk önce :) Bilmemek değil öğrenmemek ayıp...Lütfen öğrenelim dostlar,üstadlar,arkadaşlar...

batuh v2 de yokmu istiklal marşı demo kısmında? bakmamıştım a1000tr de var ama v2 de varmı bilmiyorum gerçi nota ile birlikte vermen hoş olmuş ellerine sağlık...

Sağolasın Batuh. Bunlar gerçekten çok güzel paylaşımlar. Ellerine sağlık. Devamını bekleriz.

Sizede Teşekkürler Arkadaşlar

tesekkurler eline saglik

Cevap: İstiklal Marşı Çalma

Teşekkürler....

Cevap: İstiklal Marşı Çalma

güzel bir paylaşım.çok iyi düşünmüşsün.teşekkürler batuh.