• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İtiraf Sayfası

Cevap: İtiraf Sayfası

Arkadaşlar bu sayfa geyik yapalım gülelim diye açıldı.Bakıyorum birbirimize tahammülsüzlüğümüz su yüzüne çıkmaya başladı.

İtiraf etmek;Kendimizle ilgili bir durumdur.Mesela ben dedimki

Zamanında çok çaldığımdan olsa gerek Misket, Hüdayda dinlemeye tahammül edemiyorum artık :D

Yani zamanında düğünlerde bu parçaları o kadar çok çaldımki bir tür bıkkınlık oluştu, demek istedim.Bu müziği aşağıladığım, bu müziği sevenleri küçük gördüğüm anlamını çıkarmak çok yanlış olur.

Bakıyorum mesajlar itiraftan çok başkalarına olan hoşnutsuzluğumuzu dile getirme platformuna döndü...

Böyle giderse konuyu kapatmak zorunda kalacağım.

Düğünde yanıma gelip de "abi cd var çalar mısın? " diye soranlara verdiğim "olur" cevabından sonra, cd'den çıkan iğrenç ötesi çiftetellilere gıcık oluyorum.
Ayrıca, artık düğün çalmaktan nefret ediyorum, hatta kusma aşamasındayım.

Muzigi , insanlari Kulturu dusuk ,Varos diye ayiran Kucumseyen ,Kucuk kucucuk insan musvettelerinden Nefret ediyorum :)

itiraf ediyorum, ne tesadüftür ki çevremdeki o küçük küçücük insan müsvettelerinin %99 u mürekkep yalamış. nedense aynı fikirdeler :)

bir şarkıyı çalarken süslicem diye mahfetmelerinden nefret ediyorum.

Çok zorladım itiraf edecek birşey bulamadım :)

itiraf ediyorum, ne tesadüftür ki çevremdeki o küçük küçücük insan müsvettelerinin %99 u mürekkep yalamış. nedense aynı fikirdeler :)

Yunus Emre bosa dememis;

İlim ilim bilmektir
İlim kendin bilmektir
Sen kendini bilmezsin
Ya nice okumaktır

kiyametin kopcani anladin ilker ilime yoneldin hehehe

îtiraf ediyorum trakya müziği seviyorum kalıcı dostluklar güzellikler kazandım 100 de 60 müzik eğitimini burda aldım.bi itirafım daha var jembeycem nikli üyeyi kıskanıyorum çünkü baba oğul çalışıyor.cem kıymetini bil benim babam orgu eve almıyo onda bunda bırakıyorum orgumu sırf bu yüzden alım satım yapıyorum kopmamak için;-(

program çalarken oturan müşterilerden bir tanesinin sahneye gelip de 'ben şarkı söylemek istiyorum' dedikten sonra bide tonunu sorduğunda 'yerinden çal' deyip şarkıyı katledip suçu da müzisyene atan insanlardan acaayyiiipp nefret ediyorum

Kendim solist olmadığımdan yetenekli olsalar da farklı şarkıcılara çalmaktan sıkılmıştım :)