• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İtiraf Sayfası

Cevap: İtiraf Sayfası

Bazen kendi arşivimdeki eski pop şarkılarını dinliyorum.Ne kadar orijinal ve sadeymişler.Şimdi neredeyse hepsi dijital.Doğal kalabilen tek müzik türü rock müzik.

Serdar Ortaç, Nâlân, Levent Yüksel, Coşkun Sabah, Aşkın Nur Yengi gibilerini dinleyince o aranjelere hasta oluyorum.Pop ritminin içine saklanmış tatlı darbukalar, hareketli gitarlar, hakiki klarnetler ve canlı çalınmış bas gitarlar beni mest ediyor.

Selim Çaldıran, Sezgin Gezgin, son zamanlarda iyice durulmuş olsa da Feyyaz Kuruş gibi aranjörleri özledim.Kendi müzisyenliğimi beğenmem ama bu adamların müzik kulağını taklit etmeye çalıştığımı da inkâr edemem.

müzikten nefret ediyorum... ilk roland e-86 disketli songlu org çıktığından beri orglardan da nefret ediyorum... pitchbend ve reverbli mono seslerden nefret ediyorum... ses editlemekten user program yapmaktan ve ritm yazmaktan nefret ediyorum bol seçenekli tüm orglardan nefret ediyorum... düğün çalmaktan nefret ediyorum... birinin bna işimi öğretmesinden nefret ediyorum... biri istek yaptığında ondan nefret ediyorum... pc kullanmaktan ve onunla bir halt becerememekten nefret ediyorum... vida sökmekten ve takmaktan nefret ediyorum akşam erken yatmaktan ve sabah erken kalkmaktan nefret ediyorum... çayımı cigarasız içmekten nefret ediyorum... ayrıca korg soundunu sevmiyorum ve korg a tangurtu tungurtu demekten çok hoşlanıyorum... elecktro gitar çalmak istiyorum...

ve ve ve rock rock rock diyorum :D

Birazda ben içimi dökem rahatliyem yav,itiraf ediyorum artık düğünlere gitmekten bıktım hele kışın hiç çekilmiyor saat 7 de başla 12 ye kadar esir kal ama elimiz mahkum,inanın artık müzik bile dinleyesim gelmiyor neden acaba,düğnlerdeki sarhoşlardan nefret ediyorum,gangam style isteyenlere ayar oluyorum,oynamasını bilmeyipte pistte ağzını burnunu kıvıran gıcıkların ağzını burnunu kırasım geliyor,zeybeklerde harmandalı çalarken arkadaş bu değil harmandalı çal diyen öküzlerden nefret ediyorum,düğünlerde silah atan öküzlerin silahlarını elinden alıp kafalarına sıkasım geliyor,okuyup büyük adam olmak istiyorum :D ama yaşım büyüdü okuyamayan şu eşşekler nerdeyse onlar kadar bende pişmanım aralarına benide kabul etsinler bütün eşşeklere selam ,daha çok ama azda olsa içimi döktüm oh bee.

itiraf ediyorum...
casio at-3ün sıfırına 1000 lira verdim.. 3 ay geçti işi öğrendim...
pişmanım.

müzikten nefret ediyorum... ilk roland e-86 disketli songlu org çıktığından beri orglardan da nefret ediyorum... pitchbend ve reverbli mono seslerden nefret ediyorum... ses editlemekten user program yapmaktan ve ritm yazmaktan nefret ediyorum bol seçenekli tüm orglardan nefret ediyorum... düğün çalmaktan nefret ediyorum... birinin bna işimi öğretmesinden nefret ediyorum... biri istek yaptığında ondan nefret ediyorum... pc kullanmaktan ve onunla bir halt becerememekten nefret ediyorum... vida sökmekten ve takmaktan nefret ediyorum akşam erken yatmaktan ve sabah erken kalkmaktan nefret ediyorum... çayımı cigarasız içmekten nefret ediyorum... ayrıca korg soundunu sevmiyorum ve korg a tangurtu tungurtu demekten çok hoşlanıyorum... elecktro gitar çalmak istiyorum...

ve ve ve rock rock rock diyorum :D

Aslında mesajınız hiçte teşekkür edilecek türden bir mesaj değil :D ama içinizi öyle samimice dökmüşsünüzki bize saygı duymak düşer. Bir ara bende düğün işi yapmıştım maalesef ülkemiz insanı "müzik kültürü" özürlüsü olduğundan nerdeyse müzikten bende nefret ediyordum. Hayatımda en doğru karar verdiğim şeylerden birinin düğün işini bırakmak olduğunu itiraf edebilirim. Neyseki şans yüzüme güldü ve hayatımı devam ettirebildim ve ekmek kapısı olarak bu işi yapıpta gönülleri hoşnut olmayan arkadaşlarımıza Allah gönüllerine göre versin diyorum. Bunun suçlusu altını çizerek söylüyorum bilinçsiz dinleyicilerimiz. Yoksa yurdumuz müzik kültürü açısından çok zengin o konuda bir sıkıntı yok.

Dersin ortasında, sınıfımdaki bilgisayardan ara sıra trakya müzik sayfasına girdiğimi itiraf ediyorum :)

itiraf ediyorum.. Yıllardır programdan programa org çalıyorum.. çantasından çıkmıyor program gününe kadar..
sıkıntı bastı hergün çalış çabala orguna zaman ayırama.. bol bol kazan ay sonunda sıfırı bul...bir elinle al bir elinle ver misali.. stand-up çu olunca bırakıcam bu mesleği :p

itiraf ediyom ...program sırasında birileri yanıma gelip Roman havası misket vs istek yapıp...ve sonra çaldığım zamanda o istek yapanları piste görmediğim zaman...sahneden inip onların ağzını yüzünü kırmam geliyor....