• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İtiraf Sayfası

Cevap: İtiraf Sayfası

iitiraf ediyorum arabesk müzikten nefret ediyorum. kültürü düşük varoş kesimin müziği resmen.
ayrıca vahde ritmindende nefret ediyorum. slow çalınıcaksa 8 beatlar ve unpluggedler 10 basar .

bende her akşam müzik yapmaktan sıkıldım artık nefret etme noktasına geldim

Klavye tanıtımlarında -özellikle yabancıların yaptıkları- Türk müziği olmayınca, yani aşina olduğumuz bir tarz çalınmayınca o klavye hakkında hiç bilgi edinemiyorum.Belki de müzik kulağım yetersiz.

iitiraf ediyorum arabesk müzikten nefret ediyorum. kültürü düşük varoş kesimin müziği resmen.
ayrıca vahde ritmindende nefret ediyorum. slow çalınıcaksa 8 beatlar ve unpluggedler 10 basar .

Vahde ritminden ben de bıktım dostum.Artık biraz daha Batı çalmak istiyorum.Roland'ın Batıları çok iyiydi.Ona mı dönsek ne :)

Yamahaların klarnet sesinden, pa800'e yüklü olan uddan, eski orglardaki o bozma kanun sesinden ve Ege tarzı zurna ile elektro bağlamalarından tiksindim.

Ön yargılı olsam da dokunmatik ekrana çok alıştım.Tüm klavyeler dokunmatik olsa keşke.

İtiraf ediyorum...
1- Hicaz makamını
2- Oyun havaları ve halayların orgla çalınmasını

.... sevemedim bir türlü ...

Zorlamayin beni hic bi seyi itiraf etmiyorum.....

yinede..
yamaha- korg vesvetesinde , BMW -RENO benzetmesine bayiliyorum hehehehehe

tsm bazı sarkıları klavyede calarken eksı 50 koma degerının oturmaması gıcık edıyor benı bıde mısket fıdayda yorumlarınada aynn katılıyorum ..)

Muzigi , insanlari Kulturu dusuk ,Varos diye ayiran Kucumseyen ,Kucuk kucucuk insan musvettelerinden Nefret ediyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Keman gibi bagıl sesleri sample yapip gercekçi olsun diye gıcırrilarini falan da ekleyip zurnaya benzeten, bi de ustune gururla calanlara gıcık oluyorum :)))