• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

katil israil yine devam ediyor!!!

Cevap: katil israil yine devam ediyor!!!

arkadaşlar,abilerim,hocalarım açmış olduğum konunun başka yerlee çekilmesini istemiyorum.daha sağlıklı bir forum için konunun dışına lütfen çıkmayalım ve herkeze belirtmiş olduğu fikir ve düşünceleri için teşekkür ediyorum

usdat senin herangi bir yanlis konu acdigin yok yanlis anlama sade insanlar fikir belirtiyor yani oyle kirici herangi bir durum yok

zafer hocam bu kelimeler siyasi deyilmidir. nedeni erdoğanın
özgür suriye ordusunu
desteklemesine
misillmeme olarak pkkyı
destekliyo esed,
iranın pkk ya destek
verdiğini söylüyolar ama
resmi olarak kanıtlanmadı,
özellikle israil almanya
abd fransa türkiyenin
güçlenmesini
müslümanların
güçlenmesini
istemiyolar,farkındaysanız
dünya devletlerine bi
bakın yahudiler
hristiyanlar birbirilerini
nasıl tutuyolar hemen
birleşiyolar müslümanlığa
karşı ve dünyada
müslüman devletlerin
hepside karışık,neden hep
müslüman ülkelerde savaş
var neden avrupada
yok.tek hedef
müslümanlıktır,
müslümanlar ayrı yaşıyo
yahudiler gibi birleşsin bak
yahudiler seslerini
çıkarabiliyolarmı,onlar
bizim kopmamızı kopuk
yaşamımızı en büyük
başarı görüyolar zaten,
müslüman kardeşine
destek vermezsen yarın
aynılarının sana olacağı
gün yakındır demektir,

sitede akp chp bdp mhp muhabbeti yasaktır,benim partim sizin partiniz erdoğanıymış kılıçdaroğluymuş,baykalmış devlet bahçeliymiş v.s v.s gibi siyasi partilerin başındaki insanlara veya partilere laf atmak veya düşüncelerinizi yazmak yasaktır,

türkiyemiz için veya yanlış olan şeyleri tartışmak veya pkk yı tartışmak tabiki türkiye için önemli olan şeyleri dile getirmek yasak değildir,ama tutupta bunları yok erdoğan yaptı yok kılçdaroğlu rest çekti sizin partiniz bizim partimiz davasına dönüştürmeden anlatmak lazım,bilmem anlatabildimmi,

bak bakalım benim yazıma bir tane siyasi içerik varmıdır,bir tane partiye yaslanan söz veya kelime var mı bul bakalım,
partizanlık yapmak yasaktır arkadaşım,

burada misal siyasi görüşünü yazıyorsun bir partiye karşı düşmanlığını ortaya koyar derecesinde senin zıt görüşlü olan arkadaşında kendi görüşünü yazıyo sizin partiniz bizim partimiz ondan sonra al sana kavga,huzursuzluk sonra moderatör yokmu dersiniz sitede

türkiyenin tarihini gelmişini geçmişini ve değerlerimizi tabiki konuşacağız ama tutupta partizanlığa dayanarak değil,
kullanacağın kelimelerde parti ismi veya sinsi sinsi parti ve gizlice bir partiye laf atmadan siyasetten uzak durarak herşeyi yaz,

lütfen site kurallarına biraz özen gösterelim,bu gibi konuları siyasete döndürmeden her türlü görüşünü yaz kardeşim,yazdında sana müdahale mi ettik,

Moderatör tarafında düzenlendi:

şu partı bu parti demedimki siyasi görüşten bahsediyosun bana göre yalnış olan şeyleri söyledim herşey siyasi görüş olarak algılanmasın lütfen özellikle benim yazdıklarımda çünkü siz haksız çıkarsınız erdoğan ın özgür suriye ordusu demişsiniz çünkü buda siyasi cümledir ozaman bu son yorumum.

şu partı bu parti demedimki siyasi görüşten bahsediyosun bana göre yalnış olan şeyleri söyledim herşey siyasi görüş olarak algılanmasın lütfen özellikle benim yazdıklarımda çünkü siz haksız çıkarsınız erdoğan ın özgür suriye ordusu demişsiniz çünkü buda siyasi cümledir ozaman bu son yorumum.

ali beni neden anlamak istemiyorsun,neden haksız çıkacam,kardeşim laf anlamayı bilmiyormusun,bi partiyimi savundum partimi tuttum,herkes kendine yanlış olanı söylerse burası karışır,
yazdım ama partizanlık yaptımmı,bir partiyi kötüledimmi,sen her seferinde devamlı bir partiye atıp tutuyorsun o partiyide herkes biliyor zaten,süreklide bunu yapıyorsun,konuları getirip götürüp o partiye yaslıyorsun,aynı bu konuda olduğu gibi yine o partiye lafını çaktın,sen kimi haksız çıkarıyorsun,çıkar bakalım neyle çıkaracaksın,bak bakım o cümlede herhangi parti tutma gibi senin yaptığın gibi bişey varmı,bu diğer partiler içinde geçerli,hiçbiri için yorum yapamazsınız arkadaşım,bu sitenin kuralı böyleyse şartları kabul edip üye olan herkes buna uymak zorundadır,bu cümleyide kimse emrivaki olark algılamasın,ben herkese burada büyükse abim küçükse kardeşim gözüyle bakarım,dostluğa önem veririm,niyetim kimseyi kırmak üzmek değildir

hala bu sitede yapmayın etmeyin dedikçe yasak dedikçe konuyu partiye çeviren insanlar var,laftan anlayanlar siteye saygı gösterip uzak duruyolar

Bence bu sitede herşeyi tartışabilmeliyiz.. Ama hepimizin birbirinin kardeşi olduğunu unutmadan.. Mademki biz bir aileyiz, birbirimizle dertleşebilmeli, sohbet edebilmeli, gerekirse saygı çerçevesinde tartışabilmeliyiz..

Madem ki biz bir aileyiz.. Trakya müzik ailesiyiz.. Akşam eve gittiğimizde ev ahalisine, şunu konuşmak yasak, bunu konuşmak yasak, ama bunları bunları konuşabilirsin diyor muyuz?? Neden burda yasakları koyalım, sınırlandıralım, eğer biz gerçekten aileysek?? arkadaşsak..

Sıkıntı şundan kaynaklanıyor aslında, tartışmasını bilmiyoruz.. Zafer arkadaşımızın korkusu, burda tartışırken kırgınlıkların oluşabilecek ihtimalinin olması.. Haklı, çünkü saygılı tartışma ve fikir beyan etmesini bilmiyoruz, bilenlerimizde az..

Halbuki konular ister siyasi olsun, ister müzikle alakalı, yada başka konu.. Şu sitede bayrağını, vatanını, ülkesini, milletini sevmeyen biri var mı? (Varsa kusura bakmasın, o benim trakya müzik ailemden değil).. Madem ki hepimiz aslında bu cennet vatanın iyiliğini istiyoruz, birbirimize saygılı olacağız.. Konuları cacık yapmadan..

Uzun zaman oldu göreceli olarak bu sitedeki paylaşımlarım, burdaki arkadaşlarımın hoşsohbetliği, birbirine olan saygısı hiç bir sitede yok..

Burda konuşmayacaksak, paylaşmayacaksak, dertleşmeyeceksek, tartışmayacaksak nerde yapacağız??

Amacım gerçekten polemik değil, burayı ve burdaki arkadaşların hepsini seviyorum..

Siyasi görüşü, inancı, dili, dini ne olursa olsun..

HERYERDE sİYASETT KONUŞULUR TRAKYA MÜZİKTE KOnUŞULMAZ UĞUR ABİ BENİM PARTİ TUTMADIĞIMI HERKES İYİ BİLİR SENDE BİLİRSİM ŞUNU KİMSE ALINMASIN ÜZERİNE BENİM YAZDIĞIM CÜMLE GÖZE BATIYO GÖREVLERİNİ YAPIYOLAR EYVALLAH ORG SATIYORUM BÖLÜMÜNDE AYLAR ÖNCE VERMİŞ OLDUĞUM İLANLAR SATILDI YAZDIĞIM HALDE VE KONU KAPATILSIN YAZDIĞIM HALDE 3AY ÔNCE SATTIĞIM ORG İÇİN ARANIYORUM HALA:)

Uğur abi sana hak veriyorum bukadar derinlere inerseniz konu başlığı bile sıyasete girer amacım kimseyi kırmak değil hiçbir partide babamın oğlu değil yalnış a da doğru diyemem göz yummam millet 15 ay vatanını savundu askerlik yaptık ben 19 ay 15 ayım dağlarda kelle koltukta geçti 2 kelime yazamıycaksam özellikle şehit savaş asker konusunda

HERYERDE sİYASETT KONUŞULUR TRAKYA MÜZİKTE KOnUŞULMAZ UĞUR ABİ BENİM PARTİ TUTMADIĞIMI HERKES İYİ BİLİR SENDE BİLİRSİM ŞUNU KİMSE ALINMASIN ÜZERİNE BENİM YAZDIĞIM CÜMLE GÖZE BATIYO GÖREVLERİNİ YAPIYOLAR EYVALLAH ORG SATIYORUM BÖLÜMÜNDE AYLAR ÖNCE VERMİŞ OLDUĞUM İLANLAR SATILDI YAZDIĞIM HALDE VE KONU KAPATILSIN YAZDIĞIM HALDE 3AY ÔNCE SATTIĞIM ORG İÇİN ARANIYORUM HALA:)

konuştukça kendini batırıyorsun ali,

org satıyorum bölümünde orgun satıldıysa gireceksin ilanı silip satıldı yazacaksın canım kardeşim,senin konunu düzenleme yetkin var,o senin sorunun,
diğer müzik sitelerine gir de yorum yap bende takip edim seni ilk yorumunda banlamıyolarmı göreyim,

bu sitede çoğu konularda partizanlık sergileyen yorumların var evet sen hiç partizanlık yapmıyorsun,benimde sevmediğim bi parti var politikalarını hiç sevmem ama hiçbir zamanda konularda yansıtmadım,

sen daha sitenin kuralına saygı duymayı bilmiyorsun,bu sitenin kuralıysa saygı duyalım burası bizim arkadaş ortamımız aile ortamımız demiyor hala bişeylerde inat ediyorsun,bu siteninde bi kuralı vardır kurallar nedir huzursuzluğu önleyici faktörlerdir,

eğerki siyaset görüşmek olsun diyorsanız adminden isteğinizi yaparsınız,müsade ederse dilediğiniz kadar konuşun,

Ben tekrar ısrarla söylüyorum ben hiç bir partiye oy vermedim siz görüş ile karıştırıyosunuz ne mhp ne akp ne chp işim olmaz tamamen atatürkçüyüm onun ilkelerine sağdığım ama ben bişeyi söylüyim madem beni partizanlıkla suçluyosunuz benim bunda hakkım var asıl partizan olan sizsiniz sürekli site kurallarını bahane edip bişeyleri savunuyosunuz herzaman siz kendinizi haklı çıkarıyosunuz bu zamana kadar hiçbir parti hakkında iyi bişey yazmadım nezaman bi başbakanı yada parti başkanını savunursam ozaman bana partizan diyebilirsiniz.