• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

katil israil yine devam ediyor!!!

Cevap: katil israil yine devam ediyor!!!

Herkes Geldiği Fiyata Gİder...

israil o bölgede komutan gibi birşey olmuş gitmiş. o küçücük ülkede nasıl olurda üstün teknolojik işler çıkar akıl karıştırıyor.

filistin hoyrat eline düşmüş bir gül gibi ülke. işleri çok zor. orada verilen mücadele emparyalizme karşı verilen direniştir. bi zaman topraklarını sattılar yada farklı birşeyler olup topraklarını kaptırdılar bu asla filistinlilere toprak satan ülke etiketi yakıştırması çağrışımı yapmamalıdır.

ülkemiz üzerinde 62 yıldır egemenliği perçinlenmiş abd etkisi nasıl atılamıyorsa filistin üzerindeki israil ve ab ülkelerinin etkisi atılamaz. bu süre ve süreç ister.

ülkemiz siyasilerinin bu açıdan izleyecekleri yol kısıtlı ve dar. yapılsa yapılsa el altından finanse edilir silah verilir. bunun dışında israil bugün filistini kuşatsa hiçbir dünya ülkesinin sert müdahalesiyle karşılaşılmaz. adamlar ekonomik ve dünya siyasi etkinliği anlamında almış yürümüşler.

her ulus kendi mevcudiyetini korumakla yükümlüdür. filistin yıllardır varolma çabası veriyor.
değişimleri yüzyıl başları ve ortası olarak ele alırsak filistin 40 yıl içinde ya yok olacak yada var olmayı başarabilecektir. umarım varolmnayı başarır ayakları üstünde duran bağımsız, taşeronsuz, hainsiz ve işbirlikçisiz bir ülke olur.

size konunun özetini bir cümle ile anlatıcam
AMERİKADA 72 MİLLET VE DEĞİŞİK DİNE MENSUP İNSANLAR VARDIR,PEKİ NİYE HİÇ AMERİKADA KARGAŞA YOKTUR.ÇÜNKÜ AMERİKADA AMERİKAN BÜYÜK ELÇİLİĞİ YOKTUR.anlıyanaa

Ben tekrar ısrarla söylüyorum ben hiç bir partiye oy vermedim siz görüş ile karıştırıyosunuz ne mhp ne akp ne chp işim olmaz tamamen atatürkçüyüm onun ilkelerine sağdığım ama ben bişeyi söylüyim madem beni partizanlıkla suçluyosunuz benim bunda hakkım var asıl partizan olan sizsiniz sürekli site kurallarını bahane edip bişeyleri savunuyosunuz herzaman siz kendinizi haklı çıkarıyosunuz bu zamana kadar hiçbir parti hakkında iyi bişey yazmadım nezaman bi başbakanı yada parti başkanını savunursam ozaman bana partizan diyebilirsiniz.

yine yazdıklarınla suçunu itiraf ettin ve yazdıkça yine battın,benim burda hakkıım var demişsin,partizanlık yapmak hakkım demişsin,bende sana bunu söylüyorum burada partizanlık yapma hakkın yok diyorum,
senin burda hakkın yok kardeşim,benimde yok kimseninde yok,konu sahibi arkadaşın konusunuda batırdın,adam konu açtığına pişman olmuştur belkide,konu nereye geldi işte sitede siyaset konuları böyle mahvediyor,

bu arada bana örnek verirmisin canım kardeşim ben ne zaman nerede site kurallarını bahane edipte kendimi haklı çıkardım,site kurallarını ne zaman bahane edipte neyi savundum,bana bir tane alıntı yap bekliyorum,

senin yapman gereken bu değil ali,sana yakışan bu değil,
senin yapman gereken hatanı kabul edip konu sahibi arkadaştan ve seni uyardığım halde ve sitede siyaset yapmak yasaktır deyip seni defalarca uyardığım halde halen yanlış yorumlarına devam ediyorsun,tek yapman gereken özürdilemelisin,ne yorum yaparsan yap hatalı olduğun için sonuna kadar hata verirsin,çünkü başı yanlış olanın sonuda yanlış biter,son cevabımdır özür borçlusun,
konu rayından devam etsin,

israil o bölgede komutan gibi birşey olmuş gitmiş. o küçücük ülkede nasıl olurda üstün teknolojik işler çıkar akıl karıştırıyor.

filistin hoyrat eline düşmüş bir gül gibi ülke. işleri çok zor. orada verilen mücadele emparyalizme karşı verilen direniştir. bi zaman topraklarını sattılar yada farklı birşeyler olup topraklarını kaptırdılar bu asla filistinlilere toprak satan ülke etiketi yakıştırması çağrışımı yapmamalıdır.

ülkemiz üzerinde 62 yıldır egemenliği perçinlenmiş abd etkisi nasıl atılamıyorsa filistin üzerindeki israil ve ab ülkelerinin etkisi atılamaz. bu süre ve süreç ister.

ülkemiz siyasilerinin bu açıdan izleyecekleri yol kısıtlı ve dar. yapılsa yapılsa el altından finanse edilir silah verilir. bunun dışında israil bugün filistini kuşatsa hiçbir dünya ülkesinin sert müdahalesiyle karşılaşılmaz. adamlar ekonomik ve dünya siyasi etkinliği anlamında almış yürümüşler.

her ulus kendi mevcudiyetini korumakla yükümlüdür. filistin yıllardır varolma çabası veriyor.
değişimleri yüzyıl başları ve ortası olarak ele alırsak filistin 40 yıl içinde ya yok olacak yada var olmayı başarabilecektir. umarım varolmnayı başarır ayakları üstünde duran bağımsız, taşeronsuz, hainsiz ve işbirlikçisiz bir ülke olur.

haydar hocam israilin bu kadar rahat takılması ve dünyaya meydan okuması ve istediğini yapması ve kimsenin dur diyememesi tamamen arkasında abd olmasıdır

Bencede konu rayından devam etsim atatürkçülükle partizanlıgı aynı kefeye sokuyorunuz ben partizan değilim sadece hükümetin şuanki hatalarını söyledim memnuniyetsizliğimi ifade ettim diğer konulardada aynı şekilde savundum her Atatürkçü partizan değildir Atatürkçülükle partizanlığı karıştirmayın benim face imde bile parti ismi yaz sadece görüş yazar bu son mesajımdır benimle ilgili konuyu ben burda kapattım son yorumumdur.

Bencede konu rayından devam etsim atatürkçülükle partizanlıgı aynı kefeye sokuyorunuz ben partizan değilim sadece hükümetin şuanki hatalarını söyledim memnuniyetsizliğimi ifade ettim diğer konulardada aynı şekilde savundum her Atatürkçü partizan değildir Atatürkçülükle partizanlığı karıştirmayın benim face imde bile parti ismi yaz sadece görüş yazar bu son mesajımdır benimle ilgili konuyu ben burda kapattım son yorumumdur.

benim bişeyleri karıştırdığım yokta ali senin heryerin birden karışmış,nereye zıplarsan zıpla kendini aklayamazsın,şimdi atatürkü nereden çıkardın burada herkes atatürkçü atatürkün herkesin gönlünde yeri ayrıdır değeri büyüklüğü ayrıdır,sen atatürkçüsünde biz atatürk düşmanımıyız,atatürkçülere ve atatürkü savunanlar partizanlıkmı yapıyor dedim ben,

yaw kardeşim senin aklından zorunmu var sende anlayış kıtlığımı var,hükümetin hatalarını söyledim memnuniyetsizliğini dile getirdim diyorsun hala,burada diyemezsin sana bunu anlatmaya çalışıyorum,
burada hükümetide savunamazsın diğer siyasi partileride,hükümetin hatalarınıda söyleyemezsin muhalefetinde hatalarını söyleyemezsin,herkesin kendine göre siyasi görüşleri var herkese saygı duyarım ama burada siyasi görüş bildirmek yasaktır,