• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya 5 lerin 2.el fiyatları baya düştü!!

• Konbuyu başlatan islam01
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 43
  • Görülen : 19K
Cevap: Ketron Audya 5 lerin 2.el fiyatları baya düştü!!

Bu döviz fiyatlarıyla bu cihazlar zor ucuzlar...

Ketron kapalı aletdir. Kullıcıya açık değil. Bütün aletlerin ritimleirini okumaz hepsi yalandır. Kendim audya 5 aldım satanlardanım kullanmayan bilmez. Sample ses atamıyorsun kullanıcıya kapalı. Ritimlerde aksama sorunu var loop ritimlerde ritim takla açıyor. rami 64 mb dir.

islam kardeşim tamamen yanlış bilgiler veriyorsun yanlış anlama burda öğrenmeye çalışan müzisyen arkadaşlarımızda yanlış bilgileniyorlar ve sonra ketron kötü oluyor verdiğin bilgiler yanlış lütfen biraz insaf kardeşim audya ya sample atabiliyorsun alet şu anda tr de ki en iyi alet ben şu anda pa800 kullanıyorum maddi durumum el verirse audya 5 alcam o zamand a bişeyler yapmaya çalışcam inş

eğer pa800 le takas etmek isteyen olursa görüşelim bu alet bomba bişey olacak benim elimde satan varsa görüşelim nette satanı görmedim daha 76 uş olanı değil audya 5 satan varsa görüşelim

islam kardeşim tamamen yanlış bilgiler veriyorsun yanlış anlama burda öğrenmeye çalışan müzisyen arkadaşlarımızda yanlış bilgileniyorlar ve sonra ketron kötü oluyor verdiğin bilgiler yanlış lütfen biraz insaf kardeşim audya ya sample atabiliyorsun alet şu anda tr de ki en iyi alet ben şu anda pa800 kullanıyorum maddi durumum el verirse audya 5 alcam o zamand a bişeyler yapmaya çalışcam inş

Lütfen konuyu ne zaman açmışım iyice oku ondan sonra yorum yap. 09.12.2012 tarihinde açmışım şimdi yıl olmuş 2014 aradan epey zaman geçti. Kusura bakma sen benim kadar Ketron Audya 5'in hangi özelliklerine ve donanıma sahip olduğunu bilmiyorsun. Bilseydin böyle yorum yazmazdın. Audya 5 sound olarak şuan piyasadaki en iyi alet diyebilirim. Bunu kimse inkar edemez. Zaten yıllardan beridir ketron sound konusunda kendisinden hep söz ettirmektedir.Lütfen aleti bizzat kullanmayıp denemeyenler alet hakkında olumlu yada olumsuz yorum yazmasınlar.Ben audya aldığımda daha Türkiyede kullanan sayısı 2-3 kişi geçmiyordu. Ben Audya 5 kullandığımda alet için set yapılmamıştı. Ram 64 mbdi. Ve yazılım sorunları vardı. O zaman 7500 tl ye aldığım aleti bu sıkıntılar yüzünden üzülerek 5000 tl gibi komik bir rakama satmak zorunda kaldım. 2 ay içinde 2500 tl zarar ettim. Bu paralar kolay kazanılmıyor. Yaklaşık 6-7 aydır Taşkın abi Audya için çalışıyor ortaya gayet güzel bir set çıkardı. Hatta set için yeni güncelleştirme hazır kullanıcılara en yakın zamanda dağıtılacaktır. Yeni güncelleştirmede 1 adet yeni davul seti ve 8 adet yeni sample ses mevcuttur. Şuan alet yavaş yavaş oturuyor. Aletin ramı standart olarak 64 mb den 192 mb'ye yükseltildi.. Sample olayına gelince msp formatında sampleler sadece kullanıcılar tarafından yapılabilir. Msp formatında sample olayında bazı sıkıntılar var çözülmesi için ketron firmasından yeni yazılım bekleniyor. İns formatında ses ve drum kit atabilmeniz için elinizde atmel firmasının ürettiği özel ses kartı var. Bu ses kartı maalesef kullanıcılar kesinlikle satılmıyor. Hatta distribütör firmalara bile adetli veriliyor. Son durum böyledir.