• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya 5 Yeni Demolar Ve Looplar

serhatO

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
<KETRON XD9>, <Pa800>, <Pa2Xpro>
israilli kardeşimizden yine güzel bir çalışma
canlı kemanlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron Audya 5 Yeni Demolar Ve Looplar

baska arkadaslarımızın yaptığı demolar (görmeyenler için)

Bu orga verilecek paraya yazık.

agalar bu haliyle benim pa80 bunu yer bee :D

demolar hoş geliyor tmm alet şu an turk yonunden cok hemde cok eksik Geliştirilmesi lazım alet guzel paylasım için teşekkürler

daha alet tamamlanmamış !

işlenilmemiş bi alet arkadaşlar,,bu alet işlensin işlenilmiş haliyle bi dinlemek lazım,çalışmalar devam ediyo sanırım çalışmalar bitene kadar bekleyelim,,benim tahminime göre yapılan çalışmalardan sonra audya süper bi cihaz olacak,

Her org iyidir kotu diye birsey yoktur ama oncelikle

1.Kullanmasını Bilmek Lazım
2.İşlemesini....

teşekkürleeeeerrrrrrrr

üstad pa80 beşkuruş etmeyen Çin malı sürekli bozulan bir alet, yok "pich bender" bozuldu, yok disket yeri bozuldu, yok orası yok burası gitti...
Gerçi sizin gibi org çalmayı bilmeyipte herşey hazır olsun org kendi kendine çalsın isteyenler tabiki pa80'i beğenir....
Benim bildiğim eğer bir müzisyende kulak varsa ve org çalmayı biliyorsa Ketrondan şaşmaz fakat bilmiyorsa, çoğu piyasada çalan kendini müzisyen zanneden arkadaşlar bastıkları akorun ne olduğundan habersiz pa80'ni alır iki midi parça dinler iki başkasının yazdığı ritmleri dinler mest olur kendisi oturup ritm yazamaz o yüzden gider ya pa800 alır yada pa80 satın alır çünkü ona hitap eden org bu...çünkü org alan kişi herşeyi orgtan bekliyor...

Ketron firması malesef sadece profesyonellere hitap ettiği için vede bu piyasada da profesyonel müzisyen bulunmadığı için amatör adam gelir işte senin yaptığın gibi kendini bilmeden konuşur Pa80'ci arkadaşa söylüyorum ha bilmiyoum belkide profesyonelsindir ama profesyonelsen o zaman yazdığın yazıda kasıt var derim....
Benim anlamadığım daha dürüst olsalar MD çalarla işe gitseler o kadar masrafa giripte org almayada gerek yok zaten herkes artık durumun farkında orgun kendi kendine çaldığını biliyorlar onun için gidin bir playback çalar alın yada laptopta iş görür ,karaoke yapın....
Siz org falan çalmayın, orgçuluğun şerefini beşparalık etmeyin, çünkü sizin yüzünüzden benim gibi bu işe emek harcayıp işini profesyonelce yapanlar boşta kalıyor...
Yazıklar olsun onca seneye harcanan emeklere öğrendiğim jazz piyanoya ,iki sene türk müziği konservatuvarında aldığım eğitime, şuanda devam ettiğim İngiltere'de Piyano kompozisyon bölümüne hepsine yazıklar olsun çünkü ben ve benim gibi arkadaşlar boşa emek harcıyoruz....

Pa80'ci arkadaş sen ne anlarsın müzikten anlasaydın yada biraz vicdan sahibi olsaydın bu şekilde konuşmazdın;
yazık sana ve senin gibilere...
Emek vermeden yemek yeğenlersiniz......

Moderatör tarafında düzenlendi: