• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron kullananlar okusunlar xd9

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
daha önce or700 kullanıodm ritim yazma ısını orda cozdum az cok hatta guzel kullanılan rtımlerde yazdım or700culer bilirler... şimdide İLKER TAŞ ile birlikte xd9 uzerınde bıseyler yapmaya calısıoz ilker hocam demolar yapıor ritimler yazıor tık yok cevap yok tesekur yok dınleyen bıle yok xd9 da ritim yok kimse demesin her rıtım var ozellıkle thm tsm olsun vahdeler olsun 10 uzerınden 10 bunun uzerınden 100 yıl gecsede thm ın ensturumanları bellıdır saz davul def vs vs. xd9 da bunlar yeterınce guzel su bu yok degil . 1000 ler ce ritim var eminim kımse denemıyor ritimleri usengeclıkten o kadar güzel seyler varki . bende sesleri editledim lesliye en yakın elektro yaptım butun seslerin adına varıncaya kadar degıstırdım usv prg seslerı yaptım guncel olsun dıye taylan romanlar yazdım cıftetellıler yazdım 2-4 ler poplar ama yok dınleyen bıle yok bırakın yorum yapmayı su eksık bu eksık demeyi eger biraz emegımızın oldugunu gostersenız yorum yapsanız yada su eksik bu eksik desenız İLKER TAŞ ile alet için elimizden geleni yapacaz paylasıma. elimde su an 8 10 tan guncel yazılmıs ritimler var ama inanın boyle olunca ekleyesım bıle gelmıor....su an taylan rıtmım xd9 dakı en guzel roman rıtmı ama paylasasım gelmıor ... bi de org uzerınde dınlesenız ritmi..

ben bu işi kar amaclı asla yapmıorm kendım ev kullanıcısıyım ama xd9 un degerini bilin kitler harika eger aletin üzerine düsülsun 5 yıl daha cok cok memnun olarak bizi götürür..

Cevap: ketron kullananlar okusunlar xd9

Bende eski xd9 kullanıcısıyım ama gel görki misket halay romam bıkkınlık geldi eskilerden patlatın slow vahde arabesk vs keyifle dinleyelim

()()()()()

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeni bir set yaptım 1000 lerce ritim icinden emın olun en guzel 80 85 civarı ritmi sectim gereksiz introları sildim yenıden ankara tarzı 2-4 yazdım baterili yazdım yk tarzı halay yazım taylan tarzı roman 2 tane yazdım üst düzey korg pa kullanıcıları bile emın olun ketronun vahdelerını turkulerını begenır o yuzden vahde turku ve slow uzerıne dusmuorum ılker hocamla sagolsun her konuda fıkır alısverısı yapıoz ritim secerken kalıpları paylasarak sectık vs vs su an set diye paylasılan cok sacma setler var vahde katmak ıcın vahde katılmıs sete 2-4 ler cacık ama ben kac gece uykusuz kaldım sectim en iyilerini 7 li akorlara fx ler yazdık İLKER TAŞLA birlikte ama heves 0 . ama kımse alette su yok bu yok demesın ... he bitek su yok lesli.. cok buyuk sorunmu degıl .. saygılarımla

çok haklısın bu konuda hemfikiriz. yapılanlara bi teşekkür bi güzel söz söylemekten çekinen insanlar var biraz yardımcı olmakla çok güzel işler çıkabilir ortaya ama hiçbişey yok ortada.. yapılan işi seven güzel bi sözden önce direk bunu paylaşın diyor.. yahu biraz emeğe saygı göster biraz emeği geçen kişilere şevk verki daha başka işler de yapsınlar ama yok.. yüzlerce ritim var ortada ama hala ritim yok diye yakınan insanlar var.. mesela bir vahde ritmi kaç değişik şekilde yazılabilirki zaten yazılmış yüzlercesi var.. bir türkü ritmi ne kadar değişik olabilir bir halay bir roman bir oyun ritmi ne kadar değişik olabilir.. bende ev kullnıcısıyım ama gittiğim düğünlerde klavye çalan arkadaş toplamda 5 tane ritimle düğünü bitiriyor daha ne olabilir ki.. bi tane 2/4 bi tane çiftetelli bi tane halay bir roman ve gece bitti.. eğer yeteneği varsa arada türkü slow falan çalıyor tamamdır.. bizim burda yapmaya çalıştığımız şeyler 10 yıl öncesinin saundlarından kurtulup günümüz saundlarında ritimler sesler yapmak ama ona da bir teşekkürü çok görüyorsanız sözüm yok. kalın sağlıcakla.

ozaman paylaşmıycaksınız abi bukadar basit onlarca altyapı paylaşıyorum yüzlerce görüntülenme var bi teşekkür hadi geçtim yorum bile yok veriyim şifremi bak özel istekle dolu buna tek çözüm yorum yazmadan eklentiyi göremezsiniz olayı yani bi bakıma yorum yazmak mecburi olucak ben müzisyen değilim ama orgcuların geninde var nekadar çok cofcoflarsan okadar çok başarılı oluyolar vericen gazı çevremdeki müzisyenlerden biliyorum klmse alınmasın kızmaasın :D:D

()()()()()

yorum yapmadan eklentiyi görememek olayını da basite almış arkadaşlar koyuyorlar noktaları .............. yorum yapmış oluyorlar eklenti hazır :)

ozaman umursamıycaz paylaşıma devam insanoğlu doyumsuz vahde konusunda örnek veriyim bi parça çalıcam eser bolero can alıcı kısmı ise duble ben daha görmedim bolero varyasyonların içinde duble yok yok mesela gazinoda o şarkı çok istek alıyo a ama hem bolero hem duble ritim yok

()()()()()

ozaman umursamıycaz paylaşıma devam insanoğlu doyumsuz vahde konusunda örnek veriyim bi parça çalıcam eser bolero can alıcı kısmı ise duble ben daha görmedim bolero varyasyonların içinde duble yok yok mesela gazinoda o şarkı çok istek alıyo a ama hem bolero hem duble ritim yok

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3u02K_zkMR8]Kamuran Akkor - Sevdiğim Sensin - YouTube[/ame] şarkı bu

()()()()()