• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 a usb taktım

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
Aslında usb den ziyade cihazın usb yi fdd olarak görmesini sağlayan emulator taktım.Sonuç; herhangi bir usb flaş belleği cihazla birlikte gelen yazılımla biçimlendirip ritim set vs usb ye atıyorsunuz.usbyi orga takınca disket takmış gibi algılıyor.kısaca ketronda disketlerle ne yapıyorsanız aynısını flaş belleklerle de yapabiliyorsunuz.kendi çektiğim video görüntüleri aşağıdadır.Selamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ketron xd9 a usb taktım

ellerınıze saglık ketroncular tarıhe karısacak olan dısket sornundan kurtulıyor o zaman cok guzel ayrıca bu calısmanızda gercekten cok onemlı tunelın yapamadıgını yapıyorsunuz tesekkurler...

aynısını PA80 e yapamaz mısın ustacım ???

Aslında usb den ziyade cihazın usb yi fdd olarak görmesini sağlayan emulator taktım.Sonuç; herhangi bir usb flaş belleği cihazla birlikte gelen yazılımla biçimlendirip ritim set vs usb ye atıyorsunuz.usbyi orga takınca disket takmış gibi algılıyor.kısaca ketronda disketlerle ne yapıyorsanız aynısını flaş belleklerle de yapabiliyorsunuz.Selamlar

hocam nereden aldığını yazabilirmisin

Arkadaşlar bu cihazdan ülkemizde pek yok bir uyanık gittigidiyorda 200liradan satıyor ancak ebay gibi sitelerde fiyatları 20 ile 100 dolar arasında değişiyor+kargo ücreti.ben ebaydan satın aldım kargo ile 80 dolara mal oldu.20 günde elime ulaştı.birde cihazı henüz tam anlayamadım.flaş belleği orgda biçimlendirip bilgisayara takınca sadece 1 disket kadarını görüyor halbuki yüz disketlik bölümlere ayrılıyor.yakında bunuda çözerim.birde kendi kameramla videosunu çektim ancak 97 mb oldu boyutunu küçültüp yarın burdan paylaşırım.Selamlar

ebay da nasıl alışveriş yapılıyor kredi kartıylamı aldın ebay a üye olucaz galiba ilk önce kredi kartı olunca dolar olarakmı alış veriş yaptın sana rica etsek anlatırmısın arkadaşım

öncelikle paypal.com a girip üye oluyorsunuz.üyelik işlemleri türkçe dil desteği olduğu için kolay.kendinize ait bir kredi kartı tanımlıyorsunuz.üyelik işlemleri sonunda paypal üyeliğinizi doğrulamak için 1.90 dolar sembolik çekim yapıyor.siz 3 gün sonra kartınızın müşteri hizmetlerinden yapılan bu işlemin karşısındaki 4 haneli kodu öğreniyorsunuz messengerde gelen linke tıklayıp bu kodu giriyorsunuz.Artık pay pal üyeliğiniz aktif oluyor.bundan sonrası kolay ebaydan ürün alırken seçtiğiniz ürünü aynı gittigidiyordaki gibi satın alıyorsunuz ancak para direk alıcıya ödenmiş oluyor.burada dikkat etmeniz gereken satıcının pozitif feedback ının 96 ve üstü olması yani güvenilir olması.kardeşim bu işler için nette her türlü bilgi var buradan anlatmak biraz uzun olur.biraz ingilizcenizin olması gerekir yada google translate yi kullanacaksınız, ordada cümle düşüklüklerinin azizliğine uğramayasınız.birde satıcı paypaldaki hesabınızda kullandığınız adresin dışında adres kullanmaz o yüzden sıra ile ev sokak mahalle semt ilçe il ülke sıralamasına dikkat edin.güvenlik konusunda hiç tereddüt etmeyin güvenilir satıcılarla yapılan alışverişlerde asla sorun çıkmaz gerçi bende bu yazdıklasrımı kimseye sormadan tek tek netten araştırarak öğrendim ve ilk alışverişimi yaptım ama tecrübeli olduk böylece ayrıca inanılmaz fiyat farkları var.mesela amerikadan birisi2. el ama çok temiz bir paxproyu 1200 dolara satıyordu ama rica etmeme rağmen türkiyeye gönderemeyeceğini söyledi.ülkemizin uluslararası karizması pek iyi değil sanırım.kurban olduğum ülkede ne kadar çok vatansever varsa bir o kadarda kendi çıkarları için anasını bile satmaya hazır üçkağıtçı var Anadolu toprakları her türlü insan yetiştirmede bereketli :)

bazıları usb taktıktan sonra mp3 bile çalabileceğini söylemişler. Mp3 çalmak xd9 da mümkün mü?

öyle şey olurmu orgun yazılımında mp3 çalacak bir yer varmı amma atmışlar kafadan